Wsiąść do Pociągu: Europa 1912

Dodatek do gry Wsiąść do Pociągu: Europa
22 opinie
 • 2 - 5 osób
 • od 8 lat
 • ok. 45 minut
 • wydanie międzynarodowe
 • instrukcja polska
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Wsiąść do Pociągu: Europa.
Wsiąść do Pociągu: Europa
Od urwistych wzgórz Edynburga po słoneczne nabrzeża Stambułu, z dusznych alej Pampeluny do wietrznego Berlina - Wsiąść do Pociągu: Europa 1912 zapewni Wam jeszcze więcej zabawy dzięki nowym biletom do zrealizowania! W tym niepozornym pudełku kryją się aż trzy alternatywne tryby rozgrywki oraz rozszerzenie z zajezdniami i magazynami, które dodatkowo ubarwi grę.  UWAGA! Aby grać z nowymi zasadami magazynów i zajezdni wystarczy dowolna podstawowa wersja gry. Bilety zawarte w dodatku Europa 1912 pasują wyłącznie do wersji Wsiąść do Pociągu: Europa. Co wprowadza dodatek?  101 kart biletów. 46 z nich to bilety z wersji podstawowej, natomiast 55 jest zupełnie nowych.  Trzy tryby rozgrywki z wykorzystaniem nowych tras: Rozszerzona Europa, Mega-Europa oraz Metropolie Europy.  Rozszerzenie Magazyny i Zajezdnie, wprowadzający do zabawy dodatkowy element strategiczny. Czym jest Wsiąść do Pociągu: Europa? To gra familijna o wielkiej, kolejowej przygodzie. Uczestnicy zbierają karty przedstawiające wagony i używają ich by budować dworce, pokonywać tunele, wsiadać na promy i zajmować trasy kolejowe jak Europa długa i szeroka. To prosta i elegancka planszówka, której można nauczyć się w 5 minut. Zapewni dobrą zabawę całej rodzinie, niezależnie od wieku i stopnia zaawansowania uczestników.
Autor:
Alan R. Moon
Ilustracje:
Julien Delval
Wydawca:
Rebel
89,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Od urwistych wzgórz Edynburga po słoneczne nabrzeża Stambułu, z dusznych alej Pampeluny do wietrznego Berlina - Wsiąść do Pociągu: Europa 1912 zapewni Wam jeszcze więcej zabawy dzięki nowym biletom do zrealizowania! W tym niepozornym pudełku kryją się aż trzy alternatywne tryby rozgrywki oraz rozszerzenie z zajezdniami i magazynami, które dodatkowo ubarwi grę. 

UWAGA! Aby grać z nowymi zasadami magazynów i zajezdni wystarczy dowolna podstawowa wersja gry. Bilety zawarte w dodatku Europa 1912 pasują wyłącznie do wersji Wsiąść do Pociągu: Europa.

Co wprowadza dodatek? 

 • 101 kart biletów. 46 z nich to bilety z wersji podstawowej, natomiast 55 jest zupełnie nowych. 
 • Trzy tryby rozgrywki z wykorzystaniem nowych tras: Rozszerzona Europa, Mega-Europa oraz Metropolie Europy. 
 • Rozszerzenie Magazyny i Zajezdnie, wprowadzający do zabawy dodatkowy element strategiczny.

Czym jest Wsiąść do Pociągu: Europa?

To gra familijna o wielkiej, kolejowej przygodzie. Uczestnicy zbierają karty przedstawiające wagony i używają ich by budować dworce, pokonywać tunele, wsiadać na promy i zajmować trasy kolejowe jak Europa długa i szeroka. To prosta i elegancka planszówka, której można nauczyć się w 5 minut. Zapewni dobrą zabawę całej rodzinie, niezależnie od wieku i stopnia zaawansowania uczestników.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 5 magazynów
 • 25 zajezdni
 • 110 kart
 • instrukcja
Waga:
300 g
Instrukcja i inne pliki:
Kod producenta:
729811
Pasujące koszulki:


Dodatki i akcesoria


Recenzje

4.64
na podstawie 22 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Wsiąść do Pociągu: Europa 1912Najbardziej przydatne recenzje

Kasia O.

Liczba recenzji: 251

Jak dla mnie ideał :)

Świetny dodatek, który urozmaici waszą Europę, jeśli dotychczasowe trasy to za mało. Dodatkowo nowy mechanizm w postaci magazynów i zajezdni


Dominika

Liczba recenzji: 76

Dobry, solidny produkt

Fajny dodatek do podstawowej wersji pociągów Europy. Znajdziemy tu nowe bilety oraz magazyny i zajezdnie które fajnie urozmaicaja rozgrywkę. Dzięki nim możemy w prosty sposób pozyskać trochę kart wagonów -.no ale oczywiście zawsze istnieje ryzyko że nasi współgracze postanowią nam je "okraść" 😛 polecam


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Ralf

Liczba recenzji: 685

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Dodatek oprócz nowych tras wprowadza dodatkowy element w postaci magazynów i zajezdni co jeszcze bardziej uatrakcyjnia już i tak jedna z najlepszych gier.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:


Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również