Wsiąść do Pociągu: Play Pink

Ciesz się grą i wesprzyj szczytny cel!
28 opinii
  • 1 osoba
  • od 8 lat
  • 60 - 90 minut
  • wydanie polskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Wsiąść do Pociągu: Europa.
Wsiąść do  Pociągu: Europa
Grasz z osobą, która, gdy tylko może, wybiera różowe pionki? Masz Wsiąść do Pociągu: Kraje Północy, a chcesz dokupić którąś z dodatkowych map i zaprosić do stołu dodatkową osobę? A może po prostu szukasz urozmaicenia dla standardowych kolorów graczy? Taka okazja nie zdarza się zbyt często! Wsiąść do Pociągu: Play Pink to wyjątkowy projekt stworzony w wyjątkowym celu: by przypominać o profilaktyce oraz wspierać walkę z rakiem piersi. 2$ z każdego sprzedanego zestawu różowych wagoników zostanie przekazane na konto BCRF - największej międzynarodowej organizacji, finansującej badania nad tym groźnym nowotworem. Zestaw zawiera komplet wagoników dla jednego gracza w unikalnym, różowym kolorze, 3 dworce oraz znacznik punktacji.  Czym jest Wsiąść do Pociągu? To gra rodzinna o wielkiej, kolejowej przygodzie. Uczestnicy zbierają karty przedstawiające wagony i używają ich by budować dworce, pokonywać tunele, wsiadać na promy i zajmować trasy kolejowe jak Europa (i nie tylko!) długa i szeroka. To prosta i elegancka planszówka, której można nauczyć się w 5 minut. Zapewni dobrą zabawę całej rodzinie, niezależnie od wieku i stopnia zaawansowania uczestników. O BCRF Breast Cancer Research Foundation (Fundacja Badań nad Rakiem Piersi) to organizacja non-profit, której celem jest zwiększanie świadomości na temat profilaktyki badań oraz leczenia raka piersi. Od 1993 roku wspiera badaczy, przekazując środki wiodącym ośrodkom medycznym i akademickim w 14 krajach. Jest to największa organizacja zajmująca się rakiem piersi w USA oraz największy prywatny sponsor badań w tym obszarze na całym świecie.
Wydawca:
Rebel
29,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Produkt archiwalny: nie będzie dodrukowywany

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Grasz z osobą, która, gdy tylko może, wybiera różowe pionki? Masz Wsiąść do Pociągu: Kraje Północy, a chcesz dokupić którąś z dodatkowych map i zaprosić do stołu dodatkową osobę? A może po prostu szukasz urozmaicenia dla standardowych kolorów graczy? Taka okazja nie zdarza się zbyt często!

Wsiąść do Pociągu: Play Pink to wyjątkowy projekt stworzony w wyjątkowym celu: by przypominać o profilaktyce oraz wspierać walkę z rakiem piersi. 2$ z każdego sprzedanego zestawu różowych wagoników zostanie przekazane na konto BCRF - największej międzynarodowej organizacji, finansującej badania nad tym groźnym nowotworem.

Zestaw zawiera komplet wagoników dla jednego gracza w unikalnym, różowym kolorze, 3 dworce oraz znacznik punktacji. 

Kupując ten limitowany zestaw wagoników wspierasz walkę z rakiem piersi!

Czym jest Wsiąść do Pociągu?

To gra rodzinna o wielkiej, kolejowej przygodzie. Uczestnicy zbierają karty przedstawiające wagony i używają ich by budować dworce, pokonywać tunele, wsiadać na promy i zajmować trasy kolejowe jak Europa (i nie tylko!) długa i szeroka. To prosta i elegancka planszówka, której można nauczyć się w 5 minut. Zapewni dobrą zabawę całej rodzinie, niezależnie od wieku i stopnia zaawansowania uczestników.

O BCRF

Breast Cancer Research Foundation (Fundacja Badań nad Rakiem Piersi) to organizacja non-profit, której celem jest zwiększanie świadomości na temat profilaktyki badań oraz leczenia raka piersi. Od 1993 roku wspiera badaczy, przekazując środki wiodącym ośrodkom medycznym i akademickim w 14 krajach. Jest to największa organizacja zajmująca się rakiem piersi w USA oraz największy prywatny sponsor badań w tym obszarze na całym świecie.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 48 figurek wagoników
  • 3 figurki dworców
  • znacznik punktacji
Waga:
130 g
Kod producenta:
721101-T02

Recenzje

4.82
na podstawie 28 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Wsiąść do Pociągu: Play PinkNajbardziej przydatne recenzje

Svvital

Liczba recenzji: 177

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

+
Świetna inicjatywa.Oby takich więcej
Kolor idealny dla Pań lubiących pudrowe i pastelowe kolory. Teraz moga nimi grać

-
Szkoda, że nie ma w puszcze między innymi znaczników magazynów aby grający z dodatkami mogli również korzystać z tego koloru


Iwona

Liczba recenzji: 143

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Wagoniki w kolorze różu - gratka dla wielbicieli tego koloru, ale nie tylko; akcja genialna, oby nie pierwsza i nie ostatnia. Małe, zgrabne pudełko, które pomieści te cuda.


Marzena

Liczba recenzji: 437

Jak dla mnie ideał :)

Super akcja. Wykonanie bardzo dobre, metalowa puszka i różowy kolor wagoników. Polecam bardzo.Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Wszystkie 1
Z odpowiedzią 1
Oczekujące na odpowiedź 0

Czy jest przewidziany "dodruk"? :)

~ Mateusz 03.01.2024 13:19

Nie jest planowany.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Ewelina 04.01.2024 09:14

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie


Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również