Wymyśl to!

Gra na szybkie myślenie!
4 opinie
  • 2 - 10 osób
  • od 7 lat
  • ok. 10 minut
  • wydanie polskie
Ile zawodów jesteś w stanie wymienić na literę M w ciągu minuty?Kolejno wymieniamy nazwy miast na literę R, brak odpowiedzi przez 3 sekundy - odpadasz!Podaj jak najtańszą rzecz, kosztującą mniej niż 5 zł na literę N?Licytujemy się kto potrafi podać najdłuższe imię zaczynające się na literę U! A potem kto poda ich najwięcej!Co można znaleźć na wsi, a zaczyna się na literę Z?Myśl szybciej, bo inaczej Twoi przeciwnicy Cię przegonią! Wymyśl to! jest wesołą i szybką grą na spotkania rodzinne i imprezy. W każdej turze losujesz kartę litery i kartę kategorii, po czym wszyscy ścigają się, by podać odpowiednie słowa!Wymyśl to! to gra dla wesołego towarzystwa! Nie bierzcie jej zbyt poważnie i nie ścigajcie się za bardzo o punkty zwycięstwa. Pozwólcie przyjaciołom dobrze się bawić, a oni odwdzięczą się tym samym!Dlaczego musisz zagrać w tę grę?Wszyscy graliśmy w Państwa i Miasta, a Wymyśl to! jest bardzo ulepszoną wersją tej uniewersalnej, popularnej gry!Pytania są tak neutralne i ogólne, że każdy, dosłownie każdy może wziąć udział w zabawie i mieć realną szansę na wygraną, ale przede wszystkim świetnie się bawić.Liczba zadań i dodatkowe opcje zestawione ze wszystkimi literam alfabetu dają tak ogromną liczbę kombinacji, że gra wystarczy nam na bardzo dłuuugie godziny spędzone w pociągu. ;) Ba! To gra, w którą możemy grać jadąc samochodem.
Autor:
Nikolay Pegasov
Ilustracje:
Sergey Dulin
Wydawca:
Rebel
4995

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Produkt archiwalny: nie będzie dodrukowywany

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Ile zawodów jesteś w stanie wymienić na literę M w ciągu minuty?

Kolejno wymieniamy nazwy miast na literę R, brak odpowiedzi przez 3 sekundy - odpadasz!

Podaj jak najtańszą rzecz, kosztującą mniej niż 5 zł na literę N?

Licytujemy się kto potrafi podać najdłuższe imię zaczynające się na literę U!

A potem kto poda ich najwięcej!

Co można znaleźć na wsi, a zaczyna się na literę Z?

Myśl szybciej, bo inaczej Twoi przeciwnicy Cię przegonią! Wymyśl to! jest wesołą i szybką grą na spotkania rodzinne i imprezy. W każdej turze losujesz kartę litery i kartę kategorii, po czym wszyscy ścigają się, by podać odpowiednie słowa!

Wymyśl to! to gra dla wesołego towarzystwa! Nie bierzcie jej zbyt poważnie i nie ścigajcie się za bardzo o punkty zwycięstwa. Pozwólcie przyjaciołom dobrze się bawić, a oni odwdzięczą się tym samym!

Dlaczego musisz zagrać w tę grę?

  • Wszyscy graliśmy w Państwa i Miasta, a Wymyśl to! jest bardzo ulepszoną wersją tej uniewersalnej, popularnej gry!
  • Pytania są tak neutralne i ogólne, że każdy, dosłownie każdy może wziąć udział w zabawie i mieć realną szansę na wygraną, ale przede wszystkim świetnie się bawić.
  • Liczba zadań i dodatkowe opcje zestawione ze wszystkimi literam alfabetu dają tak ogromną liczbę kombinacji, że gra wystarczy nam na bardzo dłuuugie godziny spędzone w pociągu. ;) Ba! To gra, w którą możemy grać jadąc samochodem.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 60 kart tematów
  • 52 karty liter
  • instrukcja
Waga (kg):
0.25
Pliki do pobrania:
Pasujące koszulki:

Dodatki i akcesoria


4.75
na podstawie 4 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Wymyśl to!Najbardziej przydatne recenzje

Hobbitka

Liczba recenzji: 12

Jak dla mnie ideał :)

Typowa "żwawa" gierka. Świetna towarzyska rozrywka. Tylko w mojej opinii gaduły już na starcie mają przewagę nad mruczkami (szybciej odpowiadają).


Dorota

Liczba recenzji: 265

Fajna gierka oparta na prostych zasadach.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Maxio1982

Liczba recenzji: 411

OCENA 3/5: "Wymyśl to!" - jest przeciętną grą imprezową. O ile dobrze się skaluje, ma proste zasady i rozgrywka jest szybka i dynamiczna, o tyle poziom zabawy, jaką oferuję jest co najwyżej średni. W kategorii gier słownych szukałbym raczej innych tytułów, które lepiej sprawdzą się w każdym gronie.

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również:

Wiem lepiej

Wiem lepiej

19995
Cortex

Cortex

5995
Top 10

Top 10

8495
Jednym słowem

Jednym słowem

7995
Labirynt słów

Labirynt słów

6995
Tagi

Tagi

11995