Yukon Airways

Dostarcz pierwszych pasażerów tworzącej się właśnie pierwszej linii lotniczej na kanadyjskiej wyspie Jukon
Podziel się swoją opinią
  • 1 - 4 osoby
  • od 14 lat
  • 60 - 90 minut
  • wydanie angielskie
  • instrukcja polska
Jest lato 1979 roku. Kolejki pasażerów ustawiają się w przystani na jeziorze Schwatka w Whitehorse. Zniecierpliwieni czekają, aby odkryć jedno z ostatnich dzikich miejsc na Ziemi: kanadyjski Jukon. Wcielasz się we właściciela hydroplanu, którego celem jest zapewnienie podróżnym niezapomnianych wrażeń podczas lotów odbywających się w trakcie polarnego dnia, gdy słońce nie zachodzi. Posiadasz swój samolot, którym będziesz starał się dostarczać klientów, reprezentowanych przez kości, do poszczególnych lokacji Jukonu. Im większe dystanse pokonasz, tym większy będzie twój dochód. Zadbaj jednak o odpowiednią ilość paliwa! Otrzymasz na koniec dodatkowy bonus, jeśli w trakcie gry odwiedzisz jak najwięcej lokacji. Pomogą Ci w tym usprawnienia twojego samolotu, które poczynisz w trakcie rozgrywki. Każdy gracz startuje z takim samym hydroplanem, ale od Ciebie zależy, które osiągi postanowisz rozwinąć w Twojej maszynie. Zarób dla swojej firmy najwięcej pieniędzy, a zostaniesz ogłoszony zwycięzcą.
Autor:
Al Leduc
Ilustracje:
Eric Hibbeler, David Prieto
Wydawca:
Ludonova
198,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Jest lato 1979 roku. Kolejki pasażerów ustawiają się w przystani na jeziorze Schwatka w Whitehorse. Zniecierpliwieni czekają, aby odkryć jedno z ostatnich dzikich miejsc na Ziemi: kanadyjski Jukon.

Wcielasz się we właściciela hydroplanu, którego celem jest zapewnienie podróżnym niezapomnianych wrażeń podczas lotów odbywających się w trakcie polarnego dnia, gdy słońce nie zachodzi. Posiadasz swój samolot, którym będziesz starał się dostarczać klientów, reprezentowanych przez kości, do poszczególnych lokacji Jukonu. Im większe dystanse pokonasz, tym większy będzie twój dochód. Zadbaj jednak o odpowiednią ilość paliwa!

Otrzymasz na koniec dodatkowy bonus, jeśli w trakcie gry odwiedzisz jak najwięcej lokacji. Pomogą Ci w tym usprawnienia twojego samolotu, które poczynisz w trakcie rozgrywki. Każdy gracz startuje z takim samym hydroplanem, ale od Ciebie zależy, które osiągi postanowisz rozwinąć w Twojej maszynie. Zarób dla swojej firmy najwięcej pieniędzy, a zostaniesz ogłoszony zwycięzcą.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • plansze
  • karty
  • znaczniki
  • kości
  • instrukcja
Waga:
1,2 kg


Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Yukon Airways

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie