Zombies!!! 5 School's Out Forever!

Dodatek do gry Zombies!!!
5 opinii
  • 2 - 6 osób
  • od 12 lat
  • ok. 60 minut
  • wydanie angielskie
Kto myślał, że Zombies!!! 4 to był naprawdę koniec, ręka do góry! Na Uniwersytecie Zmierzchu sytuacja uległa zdecydowanej zmianie. Zamiast zgłębiać tajniki nauk ścisłych i humanistycznych, studenci tej szkoły kształcą się w wykorzystywaniu improwizowanej broni i wybierają specjalizację ze sztuki przetrwania!!!   Zombies!!! 5: School's Out Forever to kolejny dodatek do znakomitej serii Zombies!!!, który rozszerzy wasz zestaw o nowe elementy mapy, karty wydarzeń i dodatkowe zasady. Zawarte tu, uniwersalne reguły "Flaków" można użyć w praktycznie każdym zestawie serii Zombies!!! Możesz także użyć tego dodatku jako samodzielną grę (nadal jednak będziesz potrzebował do tego części elementów z zestawu podstawowego)..
Autor:
Kerry Breitenstein, Todd A. Breitenstein
59,95
54,95
-8%

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Kto myślał, że Zombies!!! 4 to był naprawdę koniec, ręka do góry!

Na Uniwersytecie Zmierzchu sytuacja uległa zdecydowanej zmianie. Zamiast zgłębiać tajniki nauk ścisłych i humanistycznych, studenci tej szkoły kształcą się w wykorzystywaniu improwizowanej broni i wybierają specjalizację ze sztuki przetrwania!!!

 

Zombies!!! 5: School's Out Forever to kolejny dodatek do znakomitej serii Zombies!!!, który rozszerzy wasz zestaw o nowe elementy mapy, karty wydarzeń i dodatkowe zasady.

Zawarte tu, uniwersalne reguły "Flaków" można użyć w praktycznie każdym zestawie serii Zombies!!!

Możesz także użyć tego dodatku jako samodzielną grę (nadal jednak będziesz potrzebował do tego części elementów z zestawu podstawowego)..

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 16 nowych elementów mapy
  • 32 nowe karty wydarzeń
  • żetony "Flaków"
  • instrukcja
Waga:
300 g


Recenzje

5.00
na podstawie 5 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Zombies!!! 5 School's Out Forever!Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie