Adventure Maximus!

Podziel się swoją opinią
  • wydanie angielskie
Nadszedł czas na prostą, rodzinną grę fabularną!Gry fabularne to rozrywka, którą rozpoczyna się mając ponad 12 lat. Skomplikowane reguły albo nieintuicyjne zasady bądź przedziwnie skonstruowane abstrakcyjne światy nie pozwalają nam zaprosić do rozgrywki młodsze dzieci bądź osoby nigdy nie grające w RPG.Adventure Maximus! jest rozwiązaniem na tego typu bolączki. Jest to gra fabularna oparta na systemie kart w którą będą potrafiły grać już ośmiolatki! System Who- What- Where Adventure Creation sprawi, że spędzicie miłe i ekscytujące chwile na wspólnej grze wyobraźni.Uwaga: gra w języku angielskim. Przynajmniej jedna osoba powinna dobrze znać ten język aby wszyscy uczestnicy mogli się dobrze bawić.
Wydawca:
Eden Studios
9995

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Nadszedł czas na prostą, rodzinną grę fabularną!

Gry fabularne to rozrywka, którą rozpoczyna się mając ponad 12 lat. Skomplikowane reguły albo nieintuicyjne zasady bądź przedziwnie skonstruowane abstrakcyjne światy nie pozwalają nam zaprosić do rozgrywki młodsze dzieci bądź osoby nigdy nie grające w RPG.

Adventure Maximus! jest rozwiązaniem na tego typu bolączki. Jest to gra fabularna oparta na systemie kart w którą będą potrafiły grać już ośmiolatki! System Who- What- Where Adventure Creation sprawi, że spędzicie miłe i ekscytujące chwile na wspólnej grze wyobraźni.

Uwaga: gra w języku angielskim. Przynajmniej jedna osoba powinna dobrze znać ten język aby wszyscy uczestnicy mogli się dobrze bawić.

Podstawowe informacje

Waga:
610 g

Recenzje


Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie