Agon: Podręcznik podstawowy

Stwórz herosów i stań się legendą
2 opinie
  • wydanie polskie
W zamierzchłych czasach poeci sławili w pieśniach czyny potężnych herosów, którzy rzucali wyzwania nawet bogom. Opowiadali o zgładzonych przez nich bestiach i przywróconej sprawiedliwości. O przebiegłych doradcach i ich mądrych radach. O odwadze, waleczności i śmiałości. W świecie gry Agon tworzysz właśnie takich herosów i heroiny, a ich epickie losy przekuwasz w nieśmiertelną legendę. Powracając z wojny, grupa herosów i heroin zgubiła drogę do domu pośród dziwnych wysp, na których można się natknąć na mityczne istoty i niebezpiecznych złoczyńców. To ziemie legendarnych królestw i zdesperowanych ludzi, a każda z wysp wstrząsanego konfliktami archipelagu, znajduje się na łasce kapryśnych bogów. Dla was, epickich herosów i heroin, jest to szansa, aby wznieść się na sam szczyt. Zaprowadzić porządek na tych zagubionych ziemiach. Pokonać bogów, potwory i śmiertelnych wrogów. Okryć sławą własne imiona i powrócić bezpiecznie do domu. W tej książce znajdziesz: Zasady tworzenia epickich herosów, zdobywania Chwały dla ich Imion i wykuwania legend, które przetrwają przez wieki.  Łaskę bogów, Więzi i Patos, aby dokonywać nadludzkich czynów. Wyspy pełne bogów, potworów i ludzi, którzy rzucą wyzwanie waszym herosom. Rywalizacje Sztuki i oracji, Krwi i waleczności, Rzemiosła i rozumu, Ducha i stanowczości, które poddadzą próbie męstwo i pasję waszych herosów. Wskazówki dla Graczki Konfliktów, która przedstawia wyzwania związane z wyspami. Sklepienie Niebios, na którym zapiszecie wasze postępy w wędrówce do domu oraz łaskę (lub gniew) bogów.
Autor:
John Harper, Sean Nittner
Wydawca:
Alis Games
Kod producenta:
SP0004
119,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

W zamierzchłych czasach poeci sławili w pieśniach czyny potężnych herosów, którzy rzucali wyzwania nawet bogom. Opowiadali o zgładzonych przez nich bestiach i przywróconej sprawiedliwości. O przebiegłych doradcach i ich mądrych radach. O odwadze, waleczności i śmiałości. W świecie gry Agon tworzysz właśnie takich herosów i heroiny, a ich epickie losy przekuwasz w nieśmiertelną legendę.

Powracając z wojny, grupa herosów i heroin zgubiła drogę do domu pośród dziwnych wysp, na których można się natknąć na mityczne istoty i niebezpiecznych złoczyńców. To ziemie legendarnych królestw i zdesperowanych ludzi, a każda z wysp wstrząsanego konfliktami archipelagu, znajduje się na łasce kapryśnych bogów.

Dla was, epickich herosów i heroin, jest to szansa, aby wznieść się na sam szczyt. Zaprowadzić porządek na tych zagubionych ziemiach. Pokonać bogów, potwory i śmiertelnych wrogów. Okryć sławą własne imiona i powrócić bezpiecznie do domu.

W tej książce znajdziesz:

  • Zasady tworzenia epickich herosów, zdobywania Chwały dla ich Imion i wykuwania legend, które przetrwają przez wieki. 
  • Łaskę bogów, Więzi i Patos, aby dokonywać nadludzkich czynów.
  • Wyspy pełne bogów, potworów i ludzi, którzy rzucą wyzwanie waszym herosom.
  • Rywalizacje Sztuki i oracji, Krwi i waleczności, Rzemiosła i rozumu, Ducha i stanowczości, które poddadzą próbie męstwo i pasję waszych herosów.
  • Wskazówki dla Graczki Konfliktów, która przedstawia wyzwania związane z wyspami.
  • Sklepienie Niebios, na którym zapiszecie wasze postępy w wędrówce do domu oraz łaskę (lub gniew) bogów.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • podręcznik w twardej oprawie, 168 stron
Waga:
1,2 kg

Recenzje

5.00
na podstawie 2 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Agon: Podręcznik podstawowyWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie