Brindlewood Bay

Sielankowa gra z tajemniczym morderstwem w tle!
Podziel się swoją opinią
  Sielankowa gra z tajemniczym morderstwem w tle! W tej grze fabularnej gracze wcielają się w grupę starszych pań, które ponad wszystko pokochały kryminalne zagadki i od dziesięciu lat co tydzień spotykają się w klubie książki detektywistycznej. Ekscentryczne i żądne przygód staruszki pomagają policji rozwiązywać sprawy prawdziwych morderstw! W trakcie kolejnych śledztw Znawczynie Zbrodni dowiadują się o okultystycznym spisku łączącym wszystkie zabójstwa. Czy rozległa wiedza na temat książek kryminalnych wystarczy, by stawić czoła pradawnemu złu, jakie przebudziło się pod miasteczkiem? Ta mroczna, lecz przytulna gra detektywistyczna łączy klimaty serialu telewizyjnego Napisała: Morderstwo z grozą rodem z dzieł H.P. Lovecrafta oraz elementami kosmicznego horroru, „kameralnych” dramatów kryminalnych i amerykańskich tasiemców telewizyjnych. Podręcznik zawiera: Zasady bazujące na Apocalypse World Vincenta i Meguey Bakerów oraz na The Between Jasona Cordovy.  Nowe, klimatyczne mechaniki – w tej grze nawet mistrz gry nie wie, kto jest mordercą!     Wskazówki, które pomogą zaplanować Mroczny Spisek, przykładowe Klątwy oraz informacje pozwalające stworzyć niezwykle bluźniercze istoty. Propozycje początków historii kultu Akuszerek Odurzającej Otchłani, próbującego przywołać Dzieci Persefony – potwory, które mają przyspieszyć Koniec Wszystkiego! Sześć Tajemnic – czyli gotowych do poprowadzenia scenariuszy. Plan pierwszej sesji rozpisany krok po kroku – szczególnie przydatny dla początkujących mistrzów i mistrzyń gry.
  Wydawca:
  Black Monk
  119,95

  Dostępnych 5 sztuk w magazynie wysyłkowym

  Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

  w CH Metropolia

  Wysyłka jutro


  Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
  Sprawdź opcje dostawy


  Opis

  Sielankowa gra z tajemniczym morderstwem w tle!

  W tej grze fabularnej gracze wcielają się w grupę starszych pań, które ponad wszystko pokochały kryminalne zagadki i od dziesięciu lat co tydzień spotykają się w klubie książki detektywistycznej. Ekscentryczne i żądne przygód staruszki pomagają policji rozwiązywać sprawy prawdziwych morderstw!

  W trakcie kolejnych śledztw Znawczynie Zbrodni dowiadują się o okultystycznym spisku łączącym wszystkie zabójstwa. Czy rozległa wiedza na temat książek kryminalnych wystarczy, by stawić czoła pradawnemu złu, jakie przebudziło się pod miasteczkiem?

  Ta mroczna, lecz przytulna gra detektywistyczna łączy klimaty serialu telewizyjnego Napisała: Morderstwo z grozą rodem z dzieł H.P. Lovecrafta oraz elementami kosmicznego horroru, „kameralnych” dramatów kryminalnych i amerykańskich tasiemców telewizyjnych.

  Podręcznik zawiera:

  • Zasady bazujące na Apocalypse World Vincenta i Meguey Bakerów oraz na The Between Jasona Cordovy. 
  • Nowe, klimatyczne mechaniki – w tej grze nawet mistrz gry nie wie, kto jest mordercą!    
  • Wskazówki, które pomogą zaplanować Mroczny Spisek, przykładowe Klątwy oraz informacje pozwalające stworzyć niezwykle bluźniercze istoty.
  • Propozycje początków historii kultu Akuszerek Odurzającej Otchłani, próbującego przywołać Dzieci Persefony – potwory, które mają przyspieszyć Koniec Wszystkiego!
  • Sześć Tajemnic – czyli gotowych do poprowadzenia scenariuszy.
  • Plan pierwszej sesji rozpisany krok po kroku – szczególnie przydatny dla początkujących mistrzów i mistrzyń gry.

  Podstawowe informacje

  Zawartość pudełka:
  • podręcznik w twardej oprawie, 170 stron
  Waga:
  500 g

  Recenzje

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Brindlewood Bay

  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie