Conan RPG: Conan Złodziej

Poznaj wyjątkowych łotrów!
4 opinie
  • wydanie polskie
Conan Złodziej to suplement do systemu Conan: Przygody w erze niewyśnionej, który zawiera: Nowe archetypy, talenty, historie i ekwipunek pozwalające stworzyć wyjątkowe postacie złodziei i wyposażyć je w umiejętności niezbędne do przetrwania i rozwijania łotrowskiej działalności. Przewodnik geograficzny opisujący rejony świata ery hyboryjskiej, gdzie złodziejstwo prosperuje, a bogactwa są na wyciągnięcie ręki. Zamieszczono tu opisy Zamory, Shadizaru i innych miast, w których złodzieje mogą znaleźć złoto i ukryć się przed stróżami prawa. Zachwycające ilustracje i mapy sporządzone przez uznanych ilustratorów Conana. Porady dotyczące prowadzenia kampanii dla postaci łotrów oraz nowe zasady wstępowania do gildii złodziei i budowania reputacji awanturników jako największych rabusiów na świecie. Treści napisane we współpracy z cenionymi badaczami przygód Conana, ukazujące groźny i pełen napięć przestępczy półświatek ery hyboryjskiej takim, jakim stworzył go Howard. Aby w pełni skorzystać z Conana Złodzieja, niezbędny jest podręcznik podstawowy do gry fabularnej Conan RPG: Przygody w erze niewyśnionej - Podręcznik główny.
Wydawca:
Copernicus Corporation
Liczba stron:
128
Rodzaj oprawy:
twarda
159,95

Dostępnych 7 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka w poniedziałek


Darmowa dostawa (tydzień darmowej dostawy)


Opis

Conan Złodziej to suplement do systemu Conan: Przygody w erze niewyśnionej, który zawiera:

  • Nowe archetypy, talenty, historie i ekwipunek pozwalające stworzyć wyjątkowe postacie złodziei i wyposażyć je w umiejętności niezbędne do przetrwania i rozwijania łotrowskiej działalności.
  • Przewodnik geograficzny opisujący rejony świata ery hyboryjskiej, gdzie złodziejstwo prosperuje, a bogactwa są na wyciągnięcie ręki. Zamieszczono tu opisy Zamory, Shadizaru i innych miast, w których złodzieje mogą znaleźć złoto i ukryć się przed stróżami prawa.
  • Zachwycające ilustracje i mapy sporządzone przez uznanych ilustratorów Conana.
  • Porady dotyczące prowadzenia kampanii dla postaci łotrów oraz nowe zasady wstępowania do gildii złodziei i budowania reputacji awanturników jako największych rabusiów na świecie.
  • Treści napisane we współpracy z cenionymi badaczami przygód Conana, ukazujące groźny i pełen napięć przestępczy półświatek ery hyboryjskiej takim, jakim stworzył go Howard.

Aby w pełni skorzystać z Conana Złodzieja, niezbędny jest podręcznik podstawowy do gry fabularnej Conan RPG: Przygody w erze niewyśnionej - Podręcznik główny.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • podręcznik w twardej oprawie, 128 stron
Waga:
1,519 kg

Recenzje

4.25
na podstawie 4 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Conan RPG: Conan ZłodziejWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie