Cyberpunk: Interface Red - Volume 1

Night City to żarłoczna bestia, choomba!
2 opinie
  • wydanie polskie
Night City jest jak żarłoczna bestia, mój choomba! Pochłania miejsca, pochłania ludzi, pochłania rzeczy. Ciągle więcej i więcej i więcej! Nigdy nie ma dość. Nigdy nie może mieć dość, prawda? I tak samo jest z tobą, może nie? Te kampanie i historie zawsze mogą przyjąć w siebie więcej. Tę odrobinkę więcej, aby pchnąć je o ten kluczowy krok ponad Krawędź. Cyberpunk: Interface Red - Volume 1 to podręcznik zawierający zbiór krótkich, przydatnych artykułów opracowanych po to, by móc dostarczyć graczom najlepsze możliwe doświadczenia gry w Cyberpunk RED. Cyberpunk: Interface Red - Volume 1 dodaje następujące elementy: Stara giwera nigdy nie umiera - przewodnik krok po kroku dotyczący konwersji broni z Cyberpunk 2020 do Cyberpunk RED.  Ładunek Czerwonego Chromu - jedna z najpopularniejszych przygód.  Gotowe postacie i Architektury Sieciowe - dziesięć rozpisanych na mechanikę postaci (których możesz użyć również jako bohaterów niezależnych) i sześć wygenerowanych Architektur Sieciowych - wszystko po to, aby można usiąść do rozgrywki nawet z marszu.  Cyberwózki inwalidzkie - nowe opcje mobilności. Po co komu dwie cybernogi, skoro można wozić się na stylowej platformie mobilnej? Elflines Online - dwa artykuły opisujące najpopularniejszą MMO Night City, Elflines Online, wraz z sylwetkami kilku graczy. Wszystko o dronach - nigdy wcześniej niepublikowane kompendium wiedzy o animatronicznych sługach/przyjaciołach ludzkości. Przede wszystkim wprowadza do Night City dwa nowe drony strażnicze - Savannah Eagle i Panther. Ponadto, znaleźć tu można trzy nowe drony osobiste, z których żaden nie wymaga Architektury Sieciowej do obsługi.
Wydawca:
Black Monk
Liczba stron:
64
Rodzaj oprawy:
twarda
89,95

Dostępnych 7 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Night City jest jak żarłoczna bestia, mój choomba!

Pochłania miejsca, pochłania ludzi, pochłania rzeczy. Ciągle więcej i więcej i więcej! Nigdy nie ma dość. Nigdy nie może mieć dość, prawda? I tak samo jest z tobą, może nie? Te kampanie i historie zawsze mogą przyjąć w siebie więcej. Tę odrobinkę więcej, aby pchnąć je o ten kluczowy krok ponad Krawędź.

Cyberpunk: Interface Red - Volume 1 to podręcznik zawierający zbiór krótkich, przydatnych artykułów opracowanych po to, by móc dostarczyć graczom najlepsze możliwe doświadczenia gry w Cyberpunk RED.

Cyberpunk: Interface Red - Volume 1 dodaje następujące elementy:

  • Stara giwera nigdy nie umiera - przewodnik krok po kroku dotyczący konwersji broni z Cyberpunk 2020 do Cyberpunk RED. 
  • Ładunek Czerwonego Chromu - jedna z najpopularniejszych przygód. 
  • Gotowe postacie i Architektury Sieciowe - dziesięć rozpisanych na mechanikę postaci (których możesz użyć również jako bohaterów niezależnych) i sześć wygenerowanych Architektur Sieciowych - wszystko po to, aby można usiąść do rozgrywki nawet z marszu. 
  • Cyberwózki inwalidzkie - nowe opcje mobilności. Po co komu dwie cybernogi, skoro można wozić się na stylowej platformie mobilnej?
  • Elflines Online - dwa artykuły opisujące najpopularniejszą MMO Night City, Elflines Online, wraz z sylwetkami kilku graczy.
  • Wszystko o dronach - nigdy wcześniej niepublikowane kompendium wiedzy o animatronicznych sługach/przyjaciołach ludzkości. Przede wszystkim wprowadza do Night City dwa nowe drony strażnicze - Savannah Eagle i Panther. Ponadto, znaleźć tu można trzy nowe drony osobiste, z których żaden nie wymaga Architektury Sieciowej do obsługi.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • podręcznik w twardej oprawie, 64 strony
Waga:
700 g
Kod producenta:
CRED002

Recenzje

4.00
na podstawie 2 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Cyberpunk: Interface Red - Volume 1Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie