Dungeon World: Stwory i stronnicy

Poznaj nowych bohaterów i zmierz się z nieznanymi dotychczas wrogami
Podziel się swoją opinią
  • wydanie polskie
Ten podręcznik zawiera 24 bohaterów niezależnych, stworzonych przez Jeremy'ego Strandberga - od traperki Luci Herisdottir, przez załogę pirackiego okrętu „Wiatr Zagłądy”, a na inteligentnym sejmitarze Araoscie kończąc. Ale to nie wszystko. Do tego dostaniecie 56 potworów do Dungeon World: Podziemia i Potwory, podzielone wedle klimatu obszaru występowania! Wprowadźcie na sesje takie istoty, jak okoń piaskowy, szczurosmok, diabelska małpa czy kamienny przenikacz - i wiele innych! Uwaga: do zakupionego podręcznika papierowego dostępna będzie również wersja PDF, która będzie wysłana po zrealizowaniu zamówienia. Aby otrzymać materiały cyfrowe prosimy o wysłanie na adres sklep@rebel.pl wiadomości  zawierającej numer zamówienia. W przypadku podręcznika wraz z wersją PDF kupujesz usługę, która nie podlega zwrotowi i w jej wypadku tracisz prawo do odstąpienia od umowy. Oczywiście w przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów, czy to z pobraniem plików, czy ich użytkowaniem - jesteśmy do Twojej dyspozycji i prosimy o kontakt! :)
Wydawca:
Gramel
44,95

Dostępnych 5 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka dzisiaj


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Ten podręcznik zawiera 24 bohaterów niezależnych, stworzonych przez Jeremy'ego Strandberga - od traperki Luci Herisdottir, przez załogę pirackiego okrętu „Wiatr Zagłądy”, a na inteligentnym sejmitarze Araoscie kończąc. Ale to nie wszystko. Do tego dostaniecie 56 potworów do Dungeon World: Podziemia i Potwory, podzielone wedle klimatu obszaru występowania! Wprowadźcie na sesje takie istoty, jak okoń piaskowy, szczurosmok, diabelska małpa czy kamienny przenikacz - i wiele innych!

Uwaga: do zakupionego podręcznika papierowego dostępna będzie również wersja PDF, która będzie wysłana po zrealizowaniu zamówienia. Aby otrzymać materiały cyfrowe prosimy o wysłanie na adres sklep@rebel.pl wiadomości  zawierającej numer zamówienia.
W przypadku podręcznika wraz z wersją PDF kupujesz usługę, która nie podlega zwrotowi i w jej wypadku tracisz prawo do odstąpienia od umowy. Oczywiście w przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów, czy to z pobraniem plików, czy ich użytkowaniem - jesteśmy do Twojej dyspozycji i prosimy o kontakt! :)

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • podręcznik w miękkiej oprawie
Waga:
300 g

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Dungeon World: Stwory i stronnicy

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie