Dungeons & Dragons: Xanathara przewodnik po wszystkim

Najlepiej oceniany suplement do D&D!
41 opinii
  • wydanie polskie
Obserwator Xanathar to nikczemny władca półświatka w Waterdeep znany z tego, że nieustannie gromadzi informacje o swoich sprzymierzeńcach i wrogach. Kataloguje zdobytą wiedzę o poszukiwaczach przygód i rozważa metody krzyżowania ich planów. W swym obłędzie wyobraża sobie, że ostatecznie uda mu się zapisać wszystko!Dungeons & Dragons: Xanathara przewodnik po wszystkim zbiera nowe opcje zasad i snucia opowieści dla wszystkich klas postaci z Podręcznika Gracza, w tym 31 nowych podklas. Znajdziecie tu również nieznane dotąd czary - zarówno dla postaci graczy, jak i potworów.Mistrzowie Podziemi mają do dyspozycji nowe pułapki, magiczne przedmioty, aktywności w czasie wolnym i jeszcze więcej - a wszystko to zaprojektowane w celu wzbogacenia kampanii w D&D i otwarcia przed Wami nowych możliwości.Materiał zawarty w tej książce opatrzony jest dziwacznymi komentarzami Xanathara dotyczącymi rzeczy, które rzuciły mu się w oczy. Oby jego wzrok nie zatrzymał się na was!Piąta edycja Dungeons & Dragons® to najnowsza odsłona najbardziej popularnej gry fabularnej na całym świecie wydawanej od 1974 roku, aktualnie przez wydawnictwo Wizards of the Coast.Dungeons & Dragons: Xanathara przewodnik po wszystkim stanowi rozszerzenie do trzech podręczników podstawowych: Player's Handbook (Podręcznika Gracza), Monster Manual (Księgi Potworów) i Dungeon Master's Guide (Przewodniku Mistrza Podziemi).Wszystkie grafiki podlegają ostatecznej akceptacji licencjodawcy.
Wydawca:
Rebel
199,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Obserwator Xanathar to nikczemny władca półświatka w Waterdeep znany z tego, że nieustannie gromadzi informacje o swoich sprzymierzeńcach i wrogach. Kataloguje zdobytą wiedzę o poszukiwaczach przygód i rozważa metody krzyżowania ich planów. W swym obłędzie wyobraża sobie, że ostatecznie uda mu się zapisać wszystko!

Dungeons & Dragons: Xanathara przewodnik po wszystkim zbiera nowe opcje zasad i snucia opowieści dla wszystkich klas postaci z Podręcznika Gracza, w tym 31 nowych podklas. Znajdziecie tu również nieznane dotąd czary - zarówno dla postaci graczy, jak i potworów.

Mistrzowie Podziemi mają do dyspozycji nowe pułapki, magiczne przedmioty, aktywności w czasie wolnym i jeszcze więcej - a wszystko to zaprojektowane w celu wzbogacenia kampanii w D&D i otwarcia przed Wami nowych możliwości.

Materiał zawarty w tej książce opatrzony jest dziwacznymi komentarzami Xanathara dotyczącymi rzeczy, które rzuciły mu się w oczy. Oby jego wzrok nie zatrzymał się na was!

Piąta edycja Dungeons & Dragons® to najnowsza odsłona najbardziej popularnej gry fabularnej na całym świecie wydawanej od 1974 roku, aktualnie przez wydawnictwo Wizards of the Coast.

Dungeons & Dragons: Xanathara przewodnik po wszystkim stanowi rozszerzenie do trzech podręczników podstawowych: Player's Handbook (Podręcznika Gracza), Monster Manual (Księgi Potworów) i Dungeon Master's Guide (Przewodniku Mistrza Podziemi).

Wszystkie grafiki podlegają ostatecznej akceptacji licencjodawcy.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • podręcznik w twardej oprawie, 192 strony
Waga:
740 g

Powiązane artykuły


Recenzje

4.66
na podstawie 41 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Dungeons & Dragons: Xanathara przewodnik po wszystkimNajbardziej przydatne recenzje

JVCV

Liczba recenzji: 1

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Świetne rozszerzenie do piątej edycji D&D, bardzo pomocny zarówno dla graczy jak i mistrza gry.


Marcin

Liczba recenzji: 6

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Podręcznik dziś dotarł. Miła niespodzianka, w dzień premiery mieć do w rękach. Realizacja zamówienia jak to zwykle wykonana przez Rebela. Solidnie, szybko, klasa sama w sobie.
Sam podręcznik zaś jak cała linia wydawnicza DD5e z Rebela. Piękne wydanie, bardzo fajny merytorycznie podręcznik. Ważne uzupełnienie kolekcji dla Graczy jak i Mistrzów Podziemi.
Szkoda tylko, że zanosi się iż to ostatni podręcznik w tej edycji w rodzimym tłumaczeniu. Dla aktywnego gracza i MP w DD5e absolutne "Must Have".


Lioheart

Liczba recenzji: 42

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Och, brakowało takiego podręcznika dla 5 edycji. Czary, nowe opcje, archetypy postaci...
Dokładnie takiego podręcznika potrzebowałem i jestem spełniony!
I najważniejsze, ekipa Rebela czyta wiadomości podczas zamówienia, zatem dziękuję bardzo za taką miłą niespodziankę. Wierzę w to, że wydacie jeszcze więcej fajnych podręczników, czy chociażby Players Companion.Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Wszystkie 1
Z odpowiedzią 1
Oczekujące na odpowiedź 0

To jaki podręcznik do piątek edycji wyjdzie po polsku w następnej kolejności ?

~ Michał 27.02.2022 20:38

Xanathar był ostatnim polskojęzycznym podręcznikiem z 5 ed., ponieważ skończyła się licencja Rebelowi.

Czy odpowiedź była przydatna? 1

~ Bzyqu 17.03.2022 10:13

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie


Klienci, którzy kupili Dungeons & Dragons: Xanathara przewodnik po wszystkim, kupili również: