Neuroshima: Wyścig

Wznowienie jednego z najlepszych dodatków do Neuroshiomy
Podziel się swoją opinią
  • wydanie polskie
Zasada mówi: cokolwiek się dzieje, procenty lecą w górę, a wraz z nimi sunie Poziom Trudności testu Prowadzenie Pojazdu. Pędzisz 100 na godzinę? Trudny test. Prowadzisz brykę jedną ręką, a drugą strzelasz przez okno? No to plus 30% Utrudnienia. Droga wyboista jak morda Teksańczyka? No to dodaj jeszcze ze 20%. I oczywiście masz zamiar obrócić się na ręcznym o 180 stopni i do tej bramy wjechać tyłem, tak…? No dobre, chyba cię popieprzyło. Pierwszy dodatek do Neuroshimy pełen rozszerzonych zasad i wyczerpujących informacji o wszystkim co ma związek z czarem czterech kółek. Suplement poświęcony jest wszystkiemu co ma związek z prędkością. W części " świat" opisano społeczność rajdowców w Detroit (ich Ligę najważniejsze osoby i reguły zawodów). W części " Zasady" można znaleść nowe profesje nowe cechy dla każdego z 11 pochodzeń graczy nowe sztuczki oraz bardzo obszerny rozdział pozwalający zaprojektować własną brykę która będzie postrachem szos.
Wydawca:
Portal Games
35,00

Dostępnych 6 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka w poniedziałek


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Zasada mówi: cokolwiek się dzieje, procenty lecą w górę, a wraz z nimi sunie Poziom Trudności testu Prowadzenie Pojazdu.

Pędzisz 100 na godzinę? Trudny test.

Prowadzisz brykę jedną ręką, a drugą strzelasz przez okno? No to plus 30% Utrudnienia.

Droga wyboista jak morda Teksańczyka? No to dodaj jeszcze ze 20%.

I oczywiście masz zamiar obrócić się na ręcznym o 180 stopni i do tej bramy wjechać tyłem, tak…? No dobre, chyba cię popieprzyło.

Pierwszy dodatek do Neuroshimy pełen rozszerzonych zasad i wyczerpujących informacji o wszystkim co ma związek z czarem czterech kółek. Suplement poświęcony jest wszystkiemu co ma związek z prędkością. W części " świat" opisano społeczność rajdowców w Detroit (ich Ligę najważniejsze osoby i reguły zawodów). W części " Zasady" można znaleść nowe profesje nowe cechy dla każdego z 11 pochodzeń graczy nowe sztuczki oraz bardzo obszerny rozdział pozwalający zaprojektować własną brykę która będzie postrachem szos.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • podręcznik w miękkiej oprawie

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Neuroshima: Wyścig

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie