Obcy: Gra fabularna - Niszczyciel światów

Kolejny cudowny dzień w Korpusie...
9 opinii
 • wydanie polskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Obcy: Gra fabularna.
Obcy: Gra fabularna
To miała być zwykła obława. Cele były jasne - wytropić czwórkę zbiegów, odzyskać wszystko, co ze sobą zabrali i trzymać ich poza zasięgiem wroga. Wystarczyło znaleźć ich na zamarzniętym księżycu pełnym wrogich sił i zwinąć się przed wybuchem wojny. Takie zadania to dla Was pestka. Ale to, co ukradły te gnidy - i jak znalazło się w ich ciałach - to zupełnie inna historia. Nie płacą Wam za myślenie o podobnych sprawach, marines, lecz jakimś cudem to właśnie wy musicie się wszystkim zająć. Jakby tego było mało, nadciąga flota inwazyjna. I coś jeszcze... Coś dużo gorszego. Coś, co Was nienawidzi, bo nienawidzi wszystkiego. Coś wielkiego i paskudnego. Coś z metalowymi zębami. I z pewnością nie przybywa tu w pojedynkę. Tak, to miała być prosta obława. Zmieniła się jednak w kolejny cudowny dzień w Korpusie. Obcy: Gra fabularna - Niszczyciel światów to scenariusz filmowy dla gry fabularnej Obcy, stworzony przez pisarza S-F, Andrew E.C. Gaskę. Gracze wcielają się tu w role Kolonialnych Marines. Scenariusz stworzono dla 3-5 graczy i Matki Gry. Wspólnie przejdą oni przez najgorsze piekło. Ukończenie rozgrywki będzie wymagało co najmniej trzech sesji. W pudełku znajdują się: Podręcznik ze scenariuszem Niszczyciel światów Duża, dwustronna mapa (o wymiarach 864 x 558 mm), której jedna strona przedstawia kolonię Ariarcus, a druga Fort Nebraska i windę kosmiczną Siedem gotowych Postaci Graczy Specjalne karty, zawierające opisy broni, pojazdów i osobistych celów postaci Mapy i pomoce dla graczy UWAGA: do rozegrania scenariusza Niszczyciel światów wymagany jest podręcznik podstawowy lub Zestaw startowy dla oficjalnego produktu licencyjnego Obcy: Gra fabularna.
Wydawca:
Galakta
129,95

Dostępne 3 sztuki w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka dzisiaj


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

To miała być zwykła obława. Cele były jasne - wytropić czwórkę zbiegów, odzyskać wszystko, co ze sobą zabrali i trzymać ich poza zasięgiem wroga. Wystarczyło znaleźć ich na zamarzniętym księżycu pełnym wrogich sił i zwinąć się przed wybuchem wojny. Takie zadania to dla Was pestka. Ale to, co ukradły te gnidy - i jak znalazło się w ich ciałach - to zupełnie inna historia. Nie płacą Wam za myślenie o podobnych sprawach, marines, lecz jakimś cudem to właśnie wy musicie się wszystkim zająć.

Jakby tego było mało, nadciąga flota inwazyjna. I coś jeszcze... Coś dużo gorszego. Coś, co Was nienawidzi, bo nienawidzi wszystkiego. Coś wielkiego i paskudnego. Coś z metalowymi zębami. I z pewnością nie przybywa tu w pojedynkę. Tak, to miała być prosta obława. Zmieniła się jednak w kolejny cudowny dzień w Korpusie.

Obcy: Gra fabularna - Niszczyciel światów to scenariusz filmowy dla gry fabularnej Obcy, stworzony przez pisarza S-F, Andrew E.C. Gaskę. Gracze wcielają się tu w role Kolonialnych Marines. Scenariusz stworzono dla 3-5 graczy i Matki Gry. Wspólnie przejdą oni przez najgorsze piekło. Ukończenie rozgrywki będzie wymagało co najmniej trzech sesji.

W pudełku znajdują się:

 • Podręcznik ze scenariuszem Niszczyciel światów
 • Duża, dwustronna mapa (o wymiarach 864 x 558 mm), której jedna strona przedstawia kolonię Ariarcus, a druga Fort Nebraska i windę kosmiczną
 • Siedem gotowych Postaci Graczy
 • Specjalne karty, zawierające opisy broni, pojazdów i osobistych celów postaci
 • Mapy i pomoce dla graczy

UWAGA: do rozegrania scenariusza Niszczyciel światów wymagany jest podręcznik podstawowy lub Zestaw startowy dla oficjalnego produktu licencyjnego Obcy: Gra fabularna.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • podręcznik w twardej oprawie
 • dwustronna mapa o wymiarach 864 x 558 mm
 • karty postaci
 • karty
 • pomoce dla graczy
Kod producenta:
PL-OB07

Recenzje

4.56
na podstawie 9 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Obcy: Gra fabularna - Niszczyciel światówWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Wszystkie 1
Z odpowiedzią 0
Oczekujące na odpowiedź 1

Macie tez wersje dla ojca gry?

~ Ja 23.03.2023 20:00

Wygląda na to, że nie mamy tutaj jeszcze odpowiedzi. Chcesz być pierwszy?

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie


Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również

Obcy: Gra fabularna

Obcy: Gra fabularna