Wampir: Maskarada - Świeża krew

Odkryj tajemnice Świata Mroku
Podziel się swoją opinią
  • wydanie polskie
Budzisz się w chłodni z niejasnymi wspomnieniami tego, co wydarzyło się zeszłej nocy. Coś jest z Tobą nie do końca w porządku. Kiedy dochodzisz do siebie, zdajesz sobie sprawę, że czujesz głód, którego nie doświadczyłeś nigdy wcześniej. Powoli zaczyna do Ciebie docierać, że dołączyłeś do świata Spokrewnionych… Wampir: Maskarada - Świeża krew to oryginalna, wyjątkowa gra fabularna osobistego i politycznego horroru. Wcielasz się w wampira walczącego o przeżycie, zwierzchnictwo i o swoje zanikające człowieczeństwo – pełen obaw o to, do czego jesteś zdolny, oraz przerażony otaczającymi Cię nieludzkimi spiskami. Jako wampir odczuwasz mękę wynikającą z głodu, bezwzględnego i potwornego pragnienia ludzkiej krwi. Jeśli nie zechcesz mu sprostać, zawładnie Twoim umysłem i zmusi do potwornych czynów. 5 edycja to powrót do pierwotnej wizji Wampira, odważnie przeniesionej w XXI wiek. Choć zasady zostały przeprojektowane, w nowej edycji uszanowano rozległą historię znaną z oryginału, rozwijając fabułę od momentu, w którym wcześniej przerwano i pokazując szczegółowo, co zaszło w świecie Spokrewnionych aż do chwili obecnej. Terror Drugiej Inkwizycji, siły stojące za Wojną Gehenny oraz rozbudzona na nowo Wojna Epok – to fundamenty współczesnej kroniki piątej edycji. Ostrzeżenie: Zawiera pisemne oraz graficzne materiały dla dojrzałego odbiorcy, w tym: przemoc, motywy seksualne i mocny język. Zaleca się dyskrecję czytelnika.
Autor:
Juan Echenique, Rachel E. Judd, Khaldoun Khelil, Saskia Liddick i Matt Timm
Ilustracje:
Jason Enos
Wydawca:
Alis Games
59,95

Dostępne 2 sztuki w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Budzisz się w chłodni z niejasnymi wspomnieniami tego, co wydarzyło się zeszłej nocy. Coś jest z Tobą nie do końca w porządku. Kiedy dochodzisz do siebie, zdajesz sobie sprawę, że czujesz głód, którego nie doświadczyłeś nigdy wcześniej. Powoli zaczyna do Ciebie docierać, że dołączyłeś do świata Spokrewnionych…

Wampir: Maskarada - Świeża krew to oryginalna, wyjątkowa gra fabularna osobistego i politycznego horroru. Wcielasz się w wampira walczącego o przeżycie, zwierzchnictwo i o swoje zanikające człowieczeństwo – pełen obaw o to, do czego jesteś zdolny, oraz przerażony otaczającymi Cię nieludzkimi spiskami.

Jako wampir odczuwasz mękę wynikającą z głodu, bezwzględnego i potwornego pragnienia ludzkiej krwi. Jeśli nie zechcesz mu sprostać, zawładnie Twoim umysłem i zmusi do potwornych czynów.

5 edycja to powrót do pierwotnej wizji Wampira, odważnie przeniesionej w XXI wiek. Choć zasady zostały przeprojektowane, w nowej edycji uszanowano rozległą historię znaną z oryginału, rozwijając fabułę od momentu, w którym wcześniej przerwano i pokazując szczegółowo, co zaszło w świecie Spokrewnionych aż do chwili obecnej. Terror Drugiej Inkwizycji, siły stojące za Wojną Gehenny oraz rozbudzona na nowo Wojna Epok – to fundamenty współczesnej kroniki piątej edycji.

Ostrzeżenie: Zawiera pisemne oraz graficzne materiały dla dojrzałego odbiorcy, w tym: przemoc, motywy seksualne i mocny język. Zaleca się dyskrecję czytelnika.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • podręcznik
Waga:
400 g

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Wampir: Maskarada - Świeża krew

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie