Warhammer 40,000 Roleplay: Wrath & Glory - Podręcznik główny

Ponura przyszłość pełna chwalebnych przygód
Podziel się swoją opinią
  • wydanie polskie
Plugawe intrygi Bogów Chaosu roztrzaskały galaktykę. Wielka Wyrwa rozdarła przestrzeń i rzeczywistość, spychając śmiertelników na krawędź otchłani zapomnienia. System Gilead utracił kontakt z Imperium - został uwięziony w milczącej ciemności. Gdy ponury cień śmierci czai się tuż za rogiem, nadzieja zanika, lecz jeszcze nie umiera.Zdesperowana grupa zebrana przez Wolnego Kupca Jakela Varoniusa jest zdecydowana zrobić to, co należy, aby ochronić system Gilead przed pochłonięciem przez ciemność. Czy oprą się machinacjom Chaosu oraz intrygom tych, którzy widzą Wyrwę jako okazję do powiększenia swej potęgi?W 41. tysiącleciu koniec jest bliski. W tej przeklętej erze zapotrzebowanie na bohaterów jest większe niż zwykle. Kto odpowie na wezwanie?Warhammer 40,000 RPG: Wrath & Glory - Podręcznik główny jest wszystkim, czego potrzeba do rozegrania ponurych i chwalebnych przygód w systemie Gilead.
Wydawca:
Copernicus Coroporation
21495
19395
-10%

Produkt w przedsprzedaży

Data premiery: II kwartał 2022 r.


Darmowa dostawa w dniach 21-23.01


Opis

Plugawe intrygi Bogów Chaosu roztrzaskały galaktykę. Wielka Wyrwa rozdarła przestrzeń i rzeczywistość, spychając śmiertelników na krawędź otchłani zapomnienia. System Gilead utracił kontakt z Imperium - został uwięziony w milczącej ciemności. Gdy ponury cień śmierci czai się tuż za rogiem, nadzieja zanika, lecz jeszcze nie umiera.

Zdesperowana grupa zebrana przez Wolnego Kupca Jakela Varoniusa jest zdecydowana zrobić to, co należy, aby ochronić system Gilead przed pochłonięciem przez ciemność. Czy oprą się machinacjom Chaosu oraz intrygom tych, którzy widzą Wyrwę jako okazję do powiększenia swej potęgi?

W 41. tysiącleciu koniec jest bliski. W tej przeklętej erze zapotrzebowanie na bohaterów jest większe niż zwykle. Kto odpowie na wezwanie?

Warhammer 40,000 RPG: Wrath & Glory - Podręcznik główny jest wszystkim, czego potrzeba do rozegrania ponurych i chwalebnych przygód w systemie Gilead.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • podręcznik w twardej oprawie, 383 stron
Waga:
1,519 kg

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Warhammer 40,000 Roleplay: Wrath & Glory - Podręcznik główny





Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie