Warhammer Fantasy Roleplay (2. Edycja): Królestwa renegatów

Podręcznik Królestwa renegatów
6 opinii
  • wydanie polskie
Na południe od Imperium rozciąga się kraj podzielony na setki skłóconych państewek. To ziemie wstrząsane ciągłymi wojnami, zdradami i zrywanymi sojuszami. Tu władcą może zostać byle chłop lub wojak, samodzielnie wykuwając swój los. Ale nikt nie może czuć się bezpieczny, gdyż w Księstwach Granicznych królowie umierają z nożem w plecach i od trucizny w pucharze. Zdradą, podstępem i oszustwem obala się trony i wynosi do najwyższych godności najgorsze szumowiny. To są Księstwa Graniczne. Tu rządzą banici, renegaci i zwykli zbóje. Warhammer FRP - Królestwa renegatów to dodatek, który pozwoli stworzyć własne księstwo w kotle polityki, fałszywej dyplomacji i brutalnej walki, jakim jest życie w Księstwach Granicznych. Znajdziesz tu między innymi: szczegółowe zasady tworzenia księstw i skrywanych przez nie tajemnic zasady tworzenia interesujących władców, włącznie z ich osobowością, stylem rządzenia oraz relacjami politycznymi pomiędzy książętami zasady tworzenia miast i wsi, włącznie z wpływem, jaki wywierają na gospodarkę i politykę regionu nowe profesje, między innymi cenobita, pustelnik i tropiciel szczegółowy system rozmieszczania w regionie legowisk potworów, zwierzoludzi i zielonoskórych wskazówki na temat prowadzenia różnego rodzaju przygód i kampanii w Księstwach Granicznych zasady rządzenia księstwem dla Bohaterów Graczy, którzy zdobyli tron gotowy do wykorzystania region, w którym od razu można zacząć grę Księstwa Graniczne to region śmiertelnie niebezpieczny, ale także zapewniający niepowtarzalną szansę zdobycia władzy. Czy masz w sobie dość odwagi, by wydrzeć dla siebie skrawek ziemi i założyć własne królestwo? Czy będziesz na tyle bezwzględny, by zdławić bunty i odeprzeć najazdy wroga? Czy przetrwasz na tyle długo, by założyć własną dynastię?
Wydawca:
Copernicus Corporation
Liczba stron:
140
Rodzaj oprawy:
twarda
115,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Na południe od Imperium rozciąga się kraj podzielony na setki skłóconych państewek. To ziemie wstrząsane ciągłymi wojnami, zdradami i zrywanymi sojuszami. Tu władcą może zostać byle chłop lub wojak, samodzielnie wykuwając swój los. Ale nikt nie może czuć się bezpieczny, gdyż w Księstwach Granicznych królowie umierają z nożem w plecach i od trucizny w pucharze.

Zdradą, podstępem i oszustwem obala się trony i wynosi do najwyższych godności najgorsze szumowiny. To są Księstwa Graniczne. Tu rządzą banici, renegaci i zwykli zbóje.

Warhammer FRP - Królestwa renegatów to dodatek, który pozwoli stworzyć własne księstwo w kotle polityki, fałszywej dyplomacji i brutalnej walki, jakim jest życie w Księstwach Granicznych. Znajdziesz tu między innymi:

  • szczegółowe zasady tworzenia księstw i skrywanych przez nie tajemnic
  • zasady tworzenia interesujących władców, włącznie z ich osobowością, stylem rządzenia oraz relacjami politycznymi pomiędzy książętami
  • zasady tworzenia miast i wsi, włącznie z wpływem, jaki wywierają na gospodarkę i politykę regionu
  • nowe profesje, między innymi cenobita, pustelnik i tropiciel
  • szczegółowy system rozmieszczania w regionie legowisk potworów, zwierzoludzi i zielonoskórych
  • wskazówki na temat prowadzenia różnego rodzaju przygód i kampanii w Księstwach Granicznych
  • zasady rządzenia księstwem dla Bohaterów Graczy, którzy zdobyli tron
  • gotowy do wykorzystania region, w którym od razu można zacząć grę

Księstwa Graniczne to region śmiertelnie niebezpieczny, ale także zapewniający niepowtarzalną szansę zdobycia władzy. Czy masz w sobie dość odwagi, by wydrzeć dla siebie skrawek ziemi i założyć własne królestwo? Czy będziesz na tyle bezwzględny, by zdławić bunty i odeprzeć najazdy wroga? Czy przetrwasz na tyle długo, by założyć własną dynastię?

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • podręcznik w twardej oprawie, 140 stron
Waga:
750 g
Kod producenta:
C948-3260B

Recenzje

5.00
na podstawie 6 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Warhammer Fantasy Roleplay (2. Edycja): Królestwa renegatówNajbardziej przydatne recenzje

Cedryk

Liczba recenzji: 184

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Doskonały produkt pod względem wydawniczym. Jak zwykle pancerne opakowanie od Rebela +. Polecam wszystkim fanom Mlotka a zwłaszcza tym, którzy chcą poprowadzić swoje drużyny na wody zarządzania i zdobywania księstwa.


Kostekmg

Liczba recenzji: 10

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dodatek przeznaczony jest głównie dla osób które interesują się światotworzeniem. Dobrze opisuje zasady tworzenia swojego własnego księstwa granicznego oraz w ciekawy sposób pokazuje zależności między wszystkimi innymi sąsiadami. Jeśli planujesz zrobić kampanie w księstwach granicznych i dać możliwość graczom zarządzania ich własnym skrawkiem ziemi to dodatek dla Ciebie.


Radoslaw

Liczba recenzji: 2

Ciekawy dodatek zwłaszcza dla tych którzy sami lubią kreować otaczający świat. Po przebrnięciu przez liczne tabel które kreują Księstwo dostajemy gotowy produkt z mnóstwem ciekawych opcji na sesje poboczne lub nawet całe kampanię, dla tych bardziej ambitnych którzy lubią tworzyć wszystko sami jest dużo inspiracji pozwalających określić ramy i kurs życia codziennego w księstwach. Kostki w dłoń i do dzieła!!!!Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie