Warhammer Fantasy Roleplay (2. Edycja): Poradnik Staroświatowca

Antologia ciekawostek ze Starego Świata
Podziel się swoją opinią
 • wydanie polskie
Co mają wspólnego astrologowie, bagienne ośmiornice i cyrkowcy? Otóż wszystkich możesz spotkać podczas swoich przygód i wszyscy zostali opisani w Poradniku Staroświatowca - zbiorze ciekawostek o Imperium i nie tylko! Pomysły w nim zawarte ubarwią każdą grę i mogą służyć jako zalążek wielu przygód. Dodatek, przydatny zarówno dla Mistrzów Gry, jak i graczy, zawiera interesujące artykuły, między innymi: Szczegółowy opis dróg wodnych Imperium, włącznie z opisem żyjących w rzekach potworów oraz nowych profesji, takich jak strażnik rzeczny i doker. Rzut oka na niezwykłe i intrygujące życie staroświatowych cyrkowców. Rozszerzone zasady dotyczące handlu i transportu w Imperium. Szczegółowe opisy Sartosy, Miasta Piratów, oraz Tobaro, zwanego Miastem Głupców. Dokładny opis znaków gwiezdnych. Znaczenie medycyny w Starym Świecie, włącznie z historią tej nauki oraz nowymi zasadami dotyczącymi leczenia i opieki medycznej. Gotowe do wykorzystania w przygodzie opisy lokacji, między innymi Prochowni Gugnira, a także karczmy „Arena” oraz zajazdu „Kogut w Kuble”. Szczegółowy opis Imperialnej Akademii Artylerii, włącznie z historią uczelni, zwyczajami i najważniejszymi osobistościami. Zagrożenie dla Imperium w postaci Kultu Oświecenia. Rozszerzenie wiedzy zebranej w Bestiariuszu Starego Świata o ponad tuzin nowych potworów, między innymi bagienną ośmiornicę, krwawnika oraz przerażającego połatańca. Poradnik Staroświatowca sprawdza się w podróży przez Stary Świat, który dzięki niemu staje się jeszcze bardziej ponury i groźny.
Wydawca:
Copernicus Corporation
Liczba stron:
136
Rodzaj oprawy:
twarda
115,95

Dostępne 3 sztuki w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka w poniedziałek


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Co mają wspólnego astrologowie, bagienne ośmiornice i cyrkowcy? Otóż wszystkich możesz spotkać podczas swoich przygód i wszyscy zostali opisani w Poradniku Staroświatowca - zbiorze ciekawostek o Imperium i nie tylko! Pomysły w nim zawarte ubarwią każdą grę i mogą służyć jako zalążek wielu przygód.

Dodatek, przydatny zarówno dla Mistrzów Gry, jak i graczy, zawiera interesujące artykuły, między innymi:

 • Szczegółowy opis dróg wodnych Imperium, włącznie z opisem żyjących w rzekach potworów oraz nowych profesji, takich jak strażnik rzeczny i doker.
 • Rzut oka na niezwykłe i intrygujące życie staroświatowych cyrkowców.
 • Rozszerzone zasady dotyczące handlu i transportu w Imperium.
 • Szczegółowe opisy Sartosy, Miasta Piratów, oraz Tobaro, zwanego Miastem Głupców.
 • Dokładny opis znaków gwiezdnych.
 • Znaczenie medycyny w Starym Świecie, włącznie z historią tej nauki oraz nowymi zasadami dotyczącymi leczenia i opieki medycznej.
 • Gotowe do wykorzystania w przygodzie opisy lokacji, między innymi Prochowni Gugnira, a także karczmy „Arena” oraz zajazdu „Kogut w Kuble”.
 • Szczegółowy opis Imperialnej Akademii Artylerii, włącznie z historią uczelni, zwyczajami i najważniejszymi osobistościami.
 • Zagrożenie dla Imperium w postaci Kultu Oświecenia.
 • Rozszerzenie wiedzy zebranej w Bestiariuszu Starego Świata o ponad tuzin nowych potworów, między innymi bagienną ośmiornicę, krwawnika oraz przerażającego połatańca.

Poradnik Staroświatowca sprawdza się w podróży przez Stary Świat, który dzięki niemu staje się jeszcze bardziej ponury i groźny.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • podręcznik w twardej oprawie, 136 stron

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Warhammer Fantasy Roleplay (2. Edycja): Poradnik StaroświatowcaWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie