Warhammer Fantasy Roleplay (4. Edycja): Archiwa Imperium - Tom 1

Odwiedź ponure części Imperium!
Podziel się swoją opinią
  • wydanie polskie
Warhammer Fantasy Roleplay (4. Edycja): Archiwa Imperium - Tom 1 to fascynujący, rozmaity i bardzo pomocny zbiór artykułów, które opisują Stary Świat. Koncentruje się on na krasnoludach, elfach i niziołkach, którzy wzbogacają grę. Dodatkowo w sumplemencie znajdują się nowe lokacje, profesje i postacie niezależne, które można wykorzystać w następnych przygodach Warhammer Fantasy Roleplay. Warhammer Fantasy Roleplay (4. Edycja): Archiwa Imperium - Tom 1 to w skrócie: Karak Azgaraz: Ta krasnoludzka twierdza znajduje się na samym skraju Imperium w górach rozciągających się za Ubersreik. Choć Karak Azgaraz najlepsze dni ma już za sobą, wciąż jest idealnym miejscem do eksploracji. Krasnoludy Imperialne: Za swój prawdziwy dom uważają Karak, a mimo to wielu z nich całe życie spędziło w Imperium i nigdy nie postawiło stopy na ziemiach przodków. Klany Niziołków: Poznaj klany i rodziny niziołków żyjących w Imperium: Skelsfider, Thorncobble, Rumster, Lowhaven i wiele innych. Każda z nich odznacza się własnymi zwyczajami i tradycjami. Przewodnik po Wielkim Hrabstwie Krainy Zgromadzenia: Odwiedź Krainę Zgromadzenia, poznaj jej mieszkańców i wybierz się na wycieczkę po tej urodzajnej prowincji, jej farmach, wioskach, rzekach i lasach. Laurelorn: Zanurz się w politykę, tradycję i zagrożenia będące nieodłączną częścią tej starożytnej kolonii elfów. Las Laurelorn położony jest pomiędzy Nordlandem a Jałową Krainą i jako jedna z nielicznych enklaw elfów przetrwał do czasów współczesnych.
Wydawca:
Copernicus Corporation
159,95

Dostępne 3 sztuki w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka dzisiaj


Dostawa (Przesyłka kurierska DHL) już od 7 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Warhammer Fantasy Roleplay (4. Edycja): Archiwa Imperium - Tom 1 to fascynujący, rozmaity i bardzo pomocny zbiór artykułów, które opisują Stary Świat. Koncentruje się on na krasnoludach, elfach i niziołkach, którzy wzbogacają grę. Dodatkowo w sumplemencie znajdują się nowe lokacje, profesje i postacie niezależne, które można wykorzystać w następnych przygodach Warhammer Fantasy Roleplay.

Warhammer Fantasy Roleplay (4. Edycja): Archiwa Imperium - Tom 1 to w skrócie:

  • Karak Azgaraz: Ta krasnoludzka twierdza znajduje się na samym skraju Imperium w górach rozciągających się za Ubersreik. Choć Karak Azgaraz najlepsze dni ma już za sobą, wciąż jest idealnym miejscem do eksploracji.
  • Krasnoludy Imperialne: Za swój prawdziwy dom uważają Karak, a mimo to wielu z nich całe życie spędziło w Imperium i nigdy nie postawiło stopy na ziemiach przodków.
  • Klany Niziołków: Poznaj klany i rodziny niziołków żyjących w Imperium: Skelsfider, Thorncobble, Rumster, Lowhaven i wiele innych. Każda z nich odznacza się własnymi zwyczajami i tradycjami.
  • Przewodnik po Wielkim Hrabstwie Krainy Zgromadzenia: Odwiedź Krainę Zgromadzenia, poznaj jej mieszkańców i wybierz się na wycieczkę po tej urodzajnej prowincji, jej farmach, wioskach, rzekach i lasach. Laurelorn: Zanurz się w politykę, tradycję i zagrożenia będące nieodłączną częścią tej starożytnej kolonii elfów. Las Laurelorn położony jest pomiędzy Nordlandem a Jałową Krainą i jako jedna z nielicznych enklaw elfów przetrwał do czasów współczesnych.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • podręcznik w twardej oprawie, 95 stron
Waga:
1,2 kg

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Warhammer Fantasy Roleplay (4. Edycja): Archiwa Imperium - Tom 1

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie