Warhammer Fantasy Roleplay (4. Edycja): Mapy Starego Świata - Mapa Wspaniałego Reiklandu

Praktyczny gadżet na każdą sesję
5 opinii
  • wydanie polskie
Reikland, najbogatsza i najpotężniejsza z wielkich prowincji Imperium, stanowi serce Starego Świata. Znana z inżynierów, czarodziejów i kupców, jest miejscem narodzin kultu Sigmara. To ziemia poprzecinana niebotycznymi pasmami górskimi, krętymi rzekami i ciemnymi puszczami, pośród których wyrastają silne centra handlu. Ze swego tronu, w pełnym wysokich wieżyc Altdorfie, Imperator Karl-Franz I rządzi nie tylko Reiklandem, ale i całym rozciągającym się poza nim Imperium. Ociekająca przydatnymi szczegółami zarówno dla graczy, jak i mistrzów gry, Warhammer FRP: Mapy Starego Świata - Mapa Wspaniałego Reiklandu przedstawia Wielką Prowincję Reikland, jedną z najpotężniejszych krain Imperium Sigmara. Od wilgotnych Bagien Grootscher na zachodzie, po szerokie na kilometr meandry rzeki Reik na wschodzie. Mapa przedstawia dziesiątki miast, łańcuchów górskich, mrocznych lasów, brudnych mokradeł, skrytych miejsc i wiele więcej - wszystko co może zainspirować twoją następną ponurą i niebezpieczną przygodę. Stworzona przez nagradzanego kartografa, Andy’ego Law, niezwykle szczegółowa Warhammer FRP: Mapy Starego Świata - Mapa Wspaniałego Reiklandu to niezbędny zakup dla wszystkich fanów Warhammera. Mapa jest zapakowana w stylową teczkę, która może posłużyć do przechowywania notatek i materiałów na sesje!
Wydawca:
Copernicus Corporation
78,95

Dostępne 4 sztuki w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka w poniedziałek


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Reikland, najbogatsza i najpotężniejsza z wielkich prowincji Imperium, stanowi serce Starego Świata. Znana z inżynierów, czarodziejów i kupców, jest miejscem narodzin kultu Sigmara. To ziemia poprzecinana niebotycznymi pasmami górskimi, krętymi rzekami i ciemnymi puszczami, pośród których wyrastają silne centra handlu. Ze swego tronu, w pełnym wysokich wieżyc Altdorfie, Imperator Karl-Franz I rządzi nie tylko Reiklandem, ale i całym rozciągającym się poza nim Imperium.

Ociekająca przydatnymi szczegółami zarówno dla graczy, jak i mistrzów gry, Warhammer FRP: Mapy Starego Świata - Mapa Wspaniałego Reiklandu przedstawia Wielką Prowincję Reikland, jedną z najpotężniejszych krain Imperium Sigmara. Od wilgotnych Bagien Grootscher na zachodzie, po szerokie na kilometr meandry rzeki Reik na wschodzie. Mapa przedstawia dziesiątki miast, łańcuchów górskich, mrocznych lasów, brudnych mokradeł, skrytych miejsc i wiele więcej - wszystko co może zainspirować twoją następną ponurą i niebezpieczną przygodę.

Stworzona przez nagradzanego kartografa, Andy’ego Law, niezwykle szczegółowa Warhammer FRP: Mapy Starego Świata - Mapa Wspaniałego Reiklandu to niezbędny zakup dla wszystkich fanów Warhammera.

Mapa jest zapakowana w stylową teczkę, która może posłużyć do przechowywania notatek i materiałów na sesje!

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • materiałowa mapa 87×57 cm
Waga:
1 kg

Recenzje

3.00
na podstawie 5 ocen

Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie