Warhammer Fantasy Roleplay (4. Edycja): Middenheim - Miasto Białego Wilka

Rozpocznij niebezpieczną przygodę!
2 opinie
  • wydanie polskie
Z Middenheim - Miastem Białego Wilka opuścicie znajome trakty Wielkiej Prowincji Reiklandu i znajdziecie się w centrum ulrykańskiej wiary i jej wpływów w Starym Świecie. Middenheim to bijące serce północnej części Imperium i doskonałe tło dla niekończących się ponurych i niebezpiecznych przygód! Każda dzielnica tej metropolii została tu dokładnie opisana, wraz z jej charakterystycznymi punktami, pomysłami na przygody i BN-ami, których nie da się zliczyć! Piękna mapa w wersji dla MG oraz Graczy przedstawia miasto w całej jego okazałości. Middenheim - Miasto Białego Wilka buduje na najlepszych dawnych pomysłach dotyczących miasta wybranego przez Ulryka i dodaje do tego nowe koncepcje, opisy, stworzenia, BN-ów, miejsca i zasady. To kluczowe źródło informacji dla każdej grupy, która chce szukać przygód w Mieście Białego Wilka i jego okolicach. Znajdziecie tu też pełne reguły tworzenia bohaterów z Middenheim, Middenlandu i Nordlandu oraz nową Profesję dla postaci szczerze oddanych Ulrykowi.
Wydawca:
Copernicus Corporation
Liczba stron:
160
Rodzaj oprawy:
twarda
169,95

Dostępne 4 sztuki w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka dzisiaj


Dostawa (Poczta Polska) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Z Middenheim - Miastem Białego Wilka opuścicie znajome trakty Wielkiej Prowincji Reiklandu i znajdziecie się w centrum ulrykańskiej wiary i jej wpływów w Starym Świecie. Middenheim to bijące serce północnej części Imperium i doskonałe tło dla niekończących się ponurych i niebezpiecznych przygód! Każda dzielnica tej metropolii została tu dokładnie opisana, wraz z jej charakterystycznymi punktami, pomysłami na przygody i BN-ami, których nie da się zliczyć! Piękna mapa w wersji dla MG oraz Graczy przedstawia miasto w całej jego okazałości.

Middenheim - Miasto Białego Wilka buduje na najlepszych dawnych pomysłach dotyczących miasta wybranego przez Ulryka i dodaje do tego nowe koncepcje, opisy, stworzenia, BN-ów, miejsca i zasady. To kluczowe źródło informacji dla każdej grupy, która chce szukać przygód w Mieście Białego Wilka i jego okolicach. Znajdziecie tu też pełne reguły tworzenia bohaterów z Middenheim, Middenlandu i Nordlandu oraz nową Profesję dla postaci szczerze oddanych Ulrykowi.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • podręcznik w twardej oprawie, 160 stron
Waga:
1 kg

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Warhammer Fantasy Roleplay (4. Edycja): Middenheim - Miasto Białego Wilka

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie