Warhammer FRP - Splądrowane Krypty

Zestaw 6 świetnych przygód
25 opinii
  • wydanie polskie
Splądrowane Krypty to wybór przygód do gry Warhammer Fantasy Roleplay. Mistrzowie Gry znajdą w tej książce sześć gotowych do poprowadzenia scenariuszy, włącznie ze współczynnikami Bohaterów Niezależnych, mapami i materiałami dodatkowymi. Wrzuć swoich graczy w wir niebezpiecznych przygód w ponurym świecie Warhammera!Grona gniewu - Miłość smakuje gorzko, ale zemsta jest słodka... Z miłości lub dla pieniędzy - Młoda dziewczyna poznaje gorzką prawdę o miłości i... żądzy wiedzy. Nawiedzony dom - Bohaterowie muszą pokonać pradawne zło. Ciężka noc w gospodzie "Pod Trzema Piórami" - Cichy wieczór w gospodzie zamienia się w noc pełną wrażeń. Straszny dwór - Ostatnie życzenie umierającego szlachcica wysyła drużynę do dziwnego, starego domu. Kiełbasy, kobiety i śpiew - Zwykłe porwanie to tylko przedsmak przerażających wydarzeń.
Wydawca:
Copernicus Corporation
Liczba stron:
96
Rodzaj oprawy:
miękka
4900

Dostępne 2 sztuki w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Splądrowane Krypty to wybór przygód do gry Warhammer Fantasy Roleplay. Mistrzowie Gry znajdą w tej książce sześć gotowych do poprowadzenia scenariuszy, włącznie ze współczynnikami Bohaterów Niezależnych, mapami i materiałami dodatkowymi. Wrzuć swoich graczy w wir niebezpiecznych przygód w ponurym świecie Warhammera!

  • Grona gniewu - Miłość smakuje gorzko, ale zemsta jest słodka...
  • Z miłości lub dla pieniędzy - Młoda dziewczyna poznaje gorzką prawdę o miłości i... żądzy wiedzy.
  • Nawiedzony dom - Bohaterowie muszą pokonać pradawne zło.
  • Ciężka noc w gospodzie "Pod Trzema Piórami" - Cichy wieczór w gospodzie zamienia się w noc pełną wrażeń.
  • Straszny dwór - Ostatnie życzenie umierającego szlachcica wysyła drużynę do dziwnego, starego domu.
  • Kiełbasy, kobiety i śpiew - Zwykłe porwanie to tylko przedsmak przerażających wydarzeń.

Podstawowe informacje

Waga:
250 g

Recenzje

3.88
na podstawie 25 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Warhammer FRP - Splądrowane KryptyNajbardziej przydatne recenzje

NLoriel

Liczba recenzji: 137

Zbiorek zawiera trzy nowe przygody oraz trzy znane z pierwszej edycji WFRP: "Grona gniewu", "Nawiedzony Dom" oraz "Ciężka noc w Gospodzie pod Trzema Piórami" (wszystkie z kampanii "Potępieniec").
W sumie mamy tu dwa horrory (eksploracja nawiedzonego domu oraz dworzyszcza z początkowo miłym gospodarzem, który okazuje się...), dwie przygody typowo detektywistyczne (z czego jedna, chyba moja faworytka, w klasyczny sposób rozgrywająca się w jednej lokacji - tytułowej karczmie; a druga z elementami makabreski jak za starych dobrych czasów I edycji), jedną detektywistyczno- eklsploracyjną i jedną, która w zależności od sposobu prowadzenia może być horrorem, dochodzeniem albo obroną oblężonej wioski. W sumie horrory też można poprowadzić jako nawalankę, ale nie trzeba :)
W wyborze brakuje trochę zróżnicowania, w szczególności jedno z rozwiązań fabularnych (losy porwanej dziewczyny) powtarza się w dwóch przygodach (obu nowych!), przez co należałoby je rozstrzelić czasowo albo zmodyfikować.
Poza tym zastrzeżeniem przygody są solidne, czuć w nich ducha WFRP, ponurości i niebezpieczeństwa. Słowem: shit happens - check for possible chaos attributes!


Kusiu

Liczba recenzji: 24

Bardzo dobre i sprawdzone przygody na pierwszy raz do poprowadzenia.


Kakulus1

Liczba recenzji: 322

Jak dla mnie ideał :)

Super stosunek jakości (i ilości) do ceny, do wykorzystania w różnych systemach. Warto pamiętać, że były wcześniejsze edycje WHFRP...

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie