Zew Cthulhu: Horror w Orient Expressie

Największa kampania w historii!
Podziel się swoją opinią
 • wydanie polskie
Na pokładzie najbardziej luksusowego pociągu na świecie, Badacze wyruszą z Londynu lat 20. XX wieku w wielką podróż przez całą Europę, aż do tajemniczego, starożytnego Konstantynopola - Wrót Orientu. Nie będą to jednak malownicze wakacje: na ich drodze staną opętani kultyści, bezwzględni przeciwnicy, straszliwa magia i bestie z najgorszych koszmarów. Przy odrobinie szczęścia uda im się powrócić do domu. W skład zestawu Zew Cthulhu: Horror w Orient Expressie wchodzą: Dwa podręczniki z kampanią, liczące razem ponad 700 stron, Kolorowa mapa trasy pociągu (50 cm x 35 cm), Zestaw ponad 140 pomocy do gry do wycięcia lub skserowania. Dlaczego warto zagrać w Horror w Orient Expressie? Imponująca, ogromna kampania pełna tego, co najlepsze w Zewie Cthulhu: śledztw, intrygujących zagadek i grozy spoza naszego świata! Dziesięć miast na trasie najsłynniejszego w dziejach pociągu, z historycznymi oraz geograficznymi informacjami dla Strażników i Strażniczek! Dodatkowe scenariusze w różnych epokach historycznych i nieziemskich krainach, pozwalające rozszerzyć kampanię o nowe wątki. Wiele trudnych, dramatycznych wyborów oraz walk, które gwarantują emocjonujące sesje! Dwa podręczniki złożone w zupełnie nowym, przejrzystym i inspirowanym art déco stylu, pełne zdjęć i ilustracji, map i gotowych do użycia pomocy dla graczy. Rozgrywający się we współczesności (opcjonalny) epilog dla tej niezwykłej przygody rozgrywającej się na przestrzeni wielu wieków! Kompleksowy przewodnik przetrwania, który pomoże Badaczkom i Badaczom zmierzyć się z przedwieczną grozą! Dodatkowe  ilustracje, przygotowane specjalnie dla polskiej edycji przez polskie artystki!
Wydawca:
Black Monk
529,95

Dostępne 4 sztuki w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Darmowa dostawa (PYL)


Opis

Na pokładzie najbardziej luksusowego pociągu na świecie, Badacze wyruszą z Londynu lat 20. XX wieku w wielką podróż przez całą Europę, aż do tajemniczego, starożytnego Konstantynopola - Wrót Orientu. Nie będą to jednak malownicze wakacje: na ich drodze staną opętani kultyści, bezwzględni przeciwnicy, straszliwa magia i bestie z najgorszych koszmarów. Przy odrobinie szczęścia uda im się powrócić do domu.

W skład zestawu Zew Cthulhu: Horror w Orient Expressie wchodzą:

 • Dwa podręczniki z kampanią, liczące razem ponad 700 stron,
 • Kolorowa mapa trasy pociągu (50 cm x 35 cm),
 • Zestaw ponad 140 pomocy do gry do wycięcia lub skserowania.

Dlaczego warto zagrać w Horror w Orient Expressie?

 • Imponująca, ogromna kampania pełna tego, co najlepsze w Zewie Cthulhu: śledztw, intrygujących zagadek i grozy spoza naszego świata!
 • Dziesięć miast na trasie najsłynniejszego w dziejach pociągu, z historycznymi oraz geograficznymi informacjami dla Strażników i Strażniczek!
 • Dodatkowe scenariusze w różnych epokach historycznych i nieziemskich krainach, pozwalające rozszerzyć kampanię o nowe wątki.
 • Wiele trudnych, dramatycznych wyborów oraz walk, które gwarantują emocjonujące sesje!
 • Dwa podręczniki złożone w zupełnie nowym, przejrzystym i inspirowanym art déco stylu, pełne zdjęć i ilustracji, map i gotowych do użycia pomocy dla graczy.
 • Rozgrywający się we współczesności (opcjonalny) epilog dla tej niezwykłej przygody rozgrywającej się na przestrzeni wielu wieków!
 • Kompleksowy przewodnik przetrwania, który pomoże Badaczkom i Badaczom zmierzyć się z przedwieczną grozą!
 • Dodatkowe  ilustracje, przygotowane specjalnie dla polskiej edycji przez polskie artystki!

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • dwa podręczniki w twardej oprawie, łącznie ponad 700 stron
 • kolorowa mapa trasy pociągu
 • zestaw ponad 140 pomocy do gry
Waga:
3 kg
Kod producenta:
ZEW162

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Zew Cthulhu: Horror w Orient Expressie

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie