Zew Cthulhu: Kothulhu - Na aksamitnych łapkach po śladach Cthulhu

Niesamowite, kocie rozszerzenie!
Podziel się swoją opinią
  • wydanie polskie
Koty - czy nie wydają nam się czasem dziwne, kiedy tak po prostu siedzą i z uwagą obserwują coś, czego nie widzimy? Co robią w nocy, kiedy włóczą się po osiedlowych uliczkach? Jakie niewidoczne demony są w stanie dostrzec? Kothulhu: Na aksamitnych łapkach po śladach Cthulhu to rozszerzenie do Zew Cthulhu, które pozwoli Wam wcielić się w kocich Badaczy! Koty nie są bezmyślnymi zwierzętami. Mają swoje przemyślenia, struktury społeczne, a może nawet kulturę! Mogą czytać ludzkie książki, rozumieją ludzką mowę, a czasem nawet porozumiewają się z Otwieraczami Puszek. Bywa, że pomagają ludziom, gdy nadciąga zagrożenie ze strony niewidocznych demonów, które koty są w stanie dostrzec. Chronią i ostrzegają ludzi na wiele sposobów. Podręcznik zawiera wszystkie informacje potrzebne do tego, aby stworzyć kocich Badaczy. W środku znajdziecie również dwie przygody - Na tropie czarnych kotów oraz Klątwa szczurowca. Dla Strażników poszukujących ciekawych bohaterów niezależnych przygotowano zestaw kilkunastu niezwykle dzielnych kocich Badaczy.
Wydawca:
Black Monk
Liczba stron:
64
Rodzaj oprawy:
miękka
49,95
44,95
-10%

Produkt w przedsprzedaży

Data premiery: przełom maja i czerwca 2023 r.


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Koty - czy nie wydają nam się czasem dziwne, kiedy tak po prostu siedzą i z uwagą obserwują coś, czego nie widzimy? Co robią w nocy, kiedy włóczą się po osiedlowych uliczkach? Jakie niewidoczne demony są w stanie dostrzec?

Kothulhu: Na aksamitnych łapkach po śladach Cthulhu to rozszerzenie do Zew Cthulhu, które pozwoli Wam wcielić się w kocich Badaczy!

Koty nie są bezmyślnymi zwierzętami. Mają swoje przemyślenia, struktury społeczne, a może nawet kulturę! Mogą czytać ludzkie książki, rozumieją ludzką mowę, a czasem nawet porozumiewają się z Otwieraczami Puszek. Bywa, że pomagają ludziom, gdy nadciąga zagrożenie ze strony niewidocznych demonów, które koty są w stanie dostrzec. Chronią i ostrzegają ludzi na wiele sposobów.

Podręcznik zawiera wszystkie informacje potrzebne do tego, aby stworzyć kocich Badaczy. W środku znajdziecie również dwie przygody - Na tropie czarnych kotów oraz Klątwa szczurowca. Dla Strażników poszukujących ciekawych bohaterów niezależnych przygotowano zestaw kilkunastu niezwykle dzielnych kocich Badaczy.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • podręcznik w miękkiej oprawie, 64 strony
Waga:
700 g

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Zew Cthulhu: Kothulhu - Na aksamitnych łapkach po śladach Cthulhu

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie