Zew Cthulhu: Kothulhu - Na aksamitnych łapkach po śladach Cthulhu

Niesamowite, kocie rozszerzenie!
2 opinie
  • wydanie polskie
Koty - czy nie wydają nam się czasem dziwne, kiedy tak po prostu siedzą i z uwagą obserwują coś, czego nie widzimy? Co robią w nocy, kiedy włóczą się po osiedlowych uliczkach? Jakie niewidoczne demony są w stanie dostrzec? Kothulhu: Na aksamitnych łapkach po śladach Cthulhu to rozszerzenie do Zew Cthulhu, które pozwoli Wam wcielić się w kocich Badaczy! Koty nie są bezmyślnymi zwierzętami. Mają swoje przemyślenia, struktury społeczne, a może nawet kulturę! Mogą czytać ludzkie książki, rozumieją ludzką mowę, a czasem nawet porozumiewają się z Otwieraczami Puszek. Bywa, że pomagają ludziom, gdy nadciąga zagrożenie ze strony niewidocznych demonów, które koty są w stanie dostrzec. Chronią i ostrzegają ludzi na wiele sposobów. Podręcznik zawiera wszystkie informacje potrzebne do tego, aby stworzyć kocich Badaczy. W środku znajdziecie również dwie przygody - Na tropie czarnych kotów oraz Klątwa szczurowca. Dla Strażników poszukujących ciekawych bohaterów niezależnych przygotowano zestaw kilkunastu niezwykle dzielnych kocich Badaczy.
Wydawca:
Black Monk
Liczba stron:
64
Rodzaj oprawy:
miękka
49,95

Dostępne 3 sztuki w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Koty - czy nie wydają nam się czasem dziwne, kiedy tak po prostu siedzą i z uwagą obserwują coś, czego nie widzimy? Co robią w nocy, kiedy włóczą się po osiedlowych uliczkach? Jakie niewidoczne demony są w stanie dostrzec?

Kothulhu: Na aksamitnych łapkach po śladach Cthulhu to rozszerzenie do Zew Cthulhu, które pozwoli Wam wcielić się w kocich Badaczy!

Koty nie są bezmyślnymi zwierzętami. Mają swoje przemyślenia, struktury społeczne, a może nawet kulturę! Mogą czytać ludzkie książki, rozumieją ludzką mowę, a czasem nawet porozumiewają się z Otwieraczami Puszek. Bywa, że pomagają ludziom, gdy nadciąga zagrożenie ze strony niewidocznych demonów, które koty są w stanie dostrzec. Chronią i ostrzegają ludzi na wiele sposobów.

Podręcznik zawiera wszystkie informacje potrzebne do tego, aby stworzyć kocich Badaczy. W środku znajdziecie również dwie przygody - Na tropie czarnych kotów oraz Klątwa szczurowca. Dla Strażników poszukujących ciekawych bohaterów niezależnych przygotowano zestaw kilkunastu niezwykle dzielnych kocich Badaczy.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • podręcznik w miękkiej oprawie, 64 strony
Waga:
700 g
Kod producenta:
ZEW171

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Zew Cthulhu: Kothulhu - Na aksamitnych łapkach po śladach Cthulhu

Pytania i odpowiedzi

Wszystkie 2
Z odpowiedzią 1
Oczekujące na odpowiedź 1

Czy do zagrania sesji potrzebuje tylko i wyłącznie ten podręcznik ? Pozdrawiam

~ Mazoku 10.08.2023 22:03

Wygląda na to, że nie mamy tutaj jeszcze odpowiedzi. Chcesz być pierwszy?

Witam. Czy do gry jest też dodana wersja pdf czy tylko papierowa ?

~ Kot 05.06.2023 15:15

Podręcznik jest dostępny tylko w wersji papierowej.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Sylwia 06.07.2023 14:27

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie