Zew Cthulhu: Samotnie przeciwko ciemności - Zniweczenie triumfu lodu

Kampania dla jednego gracza
7 opinii
  • 1 osoba
  • wydanie polskie
Czworo przyjaciół zostaje wciągniętych w mroczną historię. Bezcenny artefakt, który zniknął w tajemniczych okolicznościach, ma zostać wykorzystany do przeprowadzenia bluźnierczego rytuału. Według wszelkich przesłanek, doprowadzi on do zniszczenia świata. Los ludzkości leży w Twoich rękach! Ciemność narasta i tylko Ty możesz podtrzymać nikły promień niknącego światła...Zew Cthulhu: Samotnie przeciwko ciemności - Zniweczenie triumfu lodu to przygoda dla jednego gracza, której akcja dzieje się jesienią 1931. Twój przyjaciel zostaje aresztowany i prosi Cię o pomoc, rzucasz więc wszystko i ruszasz w szaloną podróż. W każdym odwiedzonym miejscu możesz znaleźć pomocne wskazówki... albo obłęd i śmierć.Czeka na Ciebie czworo przygotowanych postaci badaczy - zależności od okoliczności przyjmiesz inną rolę w dochodzeniu prawdy. Będą to:Louis Grunewald - profesor lingwistyki na Uniwersytecie MiskatonicLydia Lau - szukająca sensacji reporterka New York SunDevon Wilson - marynarz na przepustce z Marynarki Wojennej USAErnest Holt - zamożny przedsiębiorcaZ egzemplarzem Startera do Zewu Cthulhu, ołówkiem i kośćmi do gry pod ręką, masz już wszystko, by wyruszyć w pełną przygód podróż po całym świecie. Usiądź wygodnie i stań samotnie przeciwko ciemności.Oto nowe wydanie przygody, opublikowanej po raz pierwszy ponad 30 lat temu. Została ona poddana licznym zmianom, aby pasowała do 7. Edycji Zewu Cthulhu.
Wydawca:
Black Monk
Liczba stron:
108
Rodzaj oprawy:
twarda
8995

Dostępnych 19 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka w środę


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Czworo przyjaciół zostaje wciągniętych w mroczną historię. Bezcenny artefakt, który zniknął w tajemniczych okolicznościach, ma zostać wykorzystany do przeprowadzenia bluźnierczego rytuału.

Według wszelkich przesłanek, doprowadzi on do zniszczenia świata. Los ludzkości leży w Twoich rękach! Ciemność narasta i tylko Ty możesz podtrzymać nikły promień niknącego światła...

Zew Cthulhu: Samotnie przeciwko ciemności - Zniweczenie triumfu lodu to przygoda dla jednego gracza, której akcja dzieje się jesienią 1931. Twój przyjaciel zostaje aresztowany i prosi Cię o pomoc, rzucasz więc wszystko i ruszasz w szaloną podróż. W każdym odwiedzonym miejscu możesz znaleźć pomocne wskazówki... albo obłęd i śmierć.

Czeka na Ciebie czworo przygotowanych postaci badaczy - zależności od okoliczności przyjmiesz inną rolę w dochodzeniu prawdy. Będą to:

  • Louis Grunewald - profesor lingwistyki na Uniwersytecie Miskatonic
  • Lydia Lau - szukająca sensacji reporterka New York Sun
  • Devon Wilson - marynarz na przepustce z Marynarki Wojennej USA
  • Ernest Holt - zamożny przedsiębiorca

Z egzemplarzem Startera do Zewu Cthulhu, ołówkiem i kośćmi do gry pod ręką, masz już wszystko, by wyruszyć w pełną przygód podróż po całym świecie. Usiądź wygodnie i stań samotnie przeciwko ciemności.

Oto nowe wydanie przygody, opublikowanej po raz pierwszy ponad 30 lat temu. Została ona poddana licznym zmianom, aby pasowała do 7. Edycji Zewu Cthulhu.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • podręcznik w twardej oprawie, 108 stron
Waga:
644 g

Recenzje

4.71
na podstawie 7 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Zew Cthulhu: Samotnie przeciwko ciemności - Zniweczenie triumfu loduNajbardziej przydatne recenzje

Kusiu

Liczba recenzji: 24

Bardzo dobra gra paragrafowa.

Za wadę jednak muszę przyznać mechanizm liczenia czasu i wydawania pieniędzy. Spowalnia i utrudnia trochę płynność rozgrywki.

Polecam!


Hollow10

Liczba recenzji: 30

Z oficjalnej strony polskiego wydania Zewu Cthulhu warto ściągnąć materiały pomocnicze do wydrukowania :
https://zewcthulhu.com.pl

Są tam karty postaci, mapy, statystyki potworów i co najważniejsze ERRATA.


Hollow10

Liczba recenzji: 30

@Kuman51 - nie da się grać w dwie osoby. Tytuł Samotnie przeciwko ciemności zobowiązuje ;-) Są za to 4 grywalne postacie, a potem jeszcze można stworzyć własną kartę postaci i grać dalej, więc można grę przechodzić kilka razy.Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Wszystkie 1
Z odpowiedzią 0
Oczekujące na odpowiedź 1

Witam serdecznie, Czy ktoś dysponuje może materiałami do scenariusza i może się nimi podzielić? Z jakiegoś powodu nie ma możliwości pobrania ich bezpośrednio ze strony wydawcy, a nie ukrywam, że bardzo by się przydały przy przechodzeniu kampanii.

~ Agata 31.08.2021 10:19

Wygląda na to, że nie mamy tutaj jeszcze odpowiedzi. Chcesz być pierwszy?

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie


Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również

Zew Cthulhu: Wrota ciemności

Zew Cthulhu: Wrota ciemności


Klienci, którzy kupili Zew Cthulhu: Samotnie przeciwko ciemności - Zniweczenie triumfu lodu, kupili również: