Arkham Horror: The Card Game - Lost in Time and Space

Siódmy scenariusz do kampanii The Dunwich Legacy
1 opinia
  • 1 - 2 (4) osób
  • wydanie angielskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Arkham Horror: The Card Game.
Arkham Horror: The Card Game
"The oceans of earth’s dreamland drop wholly to abysmal nothingness and shoot through the empty spaces toward other worlds and other stars and the awful voids outside the ordered universe where the daemon-sultan Azathoth gnaws hungrily in chaos…" - H.P. Lovecraft, The Dream-Quest of Unknown Kadath Lost in Time and Space - ostatni dodatek zamykających cykl Dziedzictwa Dunwich - to tutaj zakończą się wszystkie zmagania. W końcu znajdziecie to, czego tak długo szukaliście… Grunt pod nogami zmienia się i rozpada, światy pojawiają się i znikają, nowa rzeczywistość rodzi się na waszych oczach, by po chwili obrócić się w nicość. A pośrodku tego szaleństwa stoicie wy, szukając drogi ucieczki. Czy badaczom uda się wrócić do Arkham? Czy umysły badaczy będą w stanie odnaleźć się w tym królestwie chaosu i rozpracować jego prawa niemające nic wspólnego z logiką naszego świata? Może zostaną pożarci przez istoty, których żaden człowiek nigdy nie widział albo będą zdani na własne siły, próbując przetrwać wieczność w zanikającej egzystencji, gdzieś poza czasem i przestrzenią śmiertelników.
Autor:
Nate French, Matthew Newman
Wydawca:
Fantasy Flight Games
64,95

Dostępne 3 sztuki w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

"The oceans of earth’s dreamland drop wholly to abysmal nothingness and shoot through the empty spaces toward other worlds and other stars and the awful voids outside the ordered universe where the daemon-sultan Azathoth gnaws hungrily in chaos…"

- H.P. Lovecraft, The Dream-Quest of Unknown Kadath

Lost in Time and Space - ostatni dodatek zamykających cykl Dziedzictwa Dunwich - to tutaj zakończą się wszystkie zmagania. W końcu znajdziecie to, czego tak długo szukaliście…

Grunt pod nogami zmienia się i rozpada, światy pojawiają się i znikają, nowa rzeczywistość rodzi się na waszych oczach, by po chwili obrócić się w nicość. A pośrodku tego szaleństwa stoicie wy, szukając drogi ucieczki.

Czy badaczom uda się wrócić do Arkham? Czy umysły badaczy będą w stanie odnaleźć się w tym królestwie chaosu i rozpracować jego prawa niemające nic wspólnego z logiką naszego świata? Może zostaną pożarci przez istoty, których żaden człowiek nigdy nie widział albo będą zdani na własne siły, próbując przetrwać wieczność w zanikającej egzystencji, gdzieś poza czasem i przestrzenią śmiertelników.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 60 kart
Waga:
140 g
Kod producenta:
AHC08


Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Arkham Horror: The Card Game - Lost in Time and Space

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie