Arkham Horror: The Card Game - Return to the Path to Carcosa

Poczuj jeszcze raz dreszczyk emocji z przygodą na przyjęciu
1 opinia
  • od 14 lat
  • wydanie angielskie
Wiedziałem, że Król w Żółci rozpostarł już swe złachmanione szaty i tylko w Bogu nasza nadzieja. - Robert W. Chambers, Żółty Znak Arkham Horror: The Card Game - Return to the Path to Carcosa to nie tylko udział w kolejnym wystawieniu sztuki i wystawnym przyjęciu znanych z dużego rozszerzenia Szlak do Carcosy - karty scenariusza i spotkań z Powrotu Szlaku do Carcosy pozwolą na ponowne przeżycie całej kampanii Szlak do Carcosy w odmienionej formie. Oprócz nowych kart podnoszących poziom trudności poszczególnych scenariuszy, Arkham Horror: The Card Game - Return to the Path to Carcosa zawiera także wyjątkowe pudełko do przechowywania całej kampanii Szlak do Carcosy wraz ze specjalnymi separatorami dla każdego zestawu spotkań. Do rozgrywki wymagany jest zestaw podstawowy Arkham Horror: The Card Game oraz cykl Arkham Horror: The Card Game - Path to Carcosa.
Wydawca:
Fantasy Flight Games
129,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Wiedziałem, że Król w Żółci rozpostarł już swe złachmanione szaty i tylko w Bogu nasza nadzieja.

- Robert W. Chambers, Żółty Znak

Arkham Horror: The Card Game - Return to the Path to Carcosa to nie tylko udział w kolejnym wystawieniu sztuki i wystawnym przyjęciu znanych z dużego rozszerzenia Szlak do Carcosy - karty scenariusza i spotkań z Powrotu Szlaku do Carcosy pozwolą na ponowne przeżycie całej kampanii Szlak do Carcosy w odmienionej formie.

Oprócz nowych kart podnoszących poziom trudności poszczególnych scenariuszy, Arkham Horror: The Card Game - Return to the Path to Carcosa zawiera także wyjątkowe pudełko do przechowywania całej kampanii Szlak do Carcosy wraz ze specjalnymi separatorami dla każdego zestawu spotkań.

Do rozgrywki wymagany jest zestaw podstawowy Arkham Horror: The Card Game oraz cykl Arkham Horror: The Card Game - Path to Carcosa.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • karty
  • instrukcja
Waga:
550 g
Kod producenta:
AHC36

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Arkham Horror: The Card Game - Return to the Path to Carcosa

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie