Arkham Horror: The Card Game - The Dunwich Legacy

Pierwsze duże rozszerzenie (edycja angielska)
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  (0)
 • 1 - 2 (4) osób
 • wydanie angielskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Arkham Horror: The Card Game.
Arkham Horror: The Card Game
“No one, even those who have the facts concerning the recent horror, can say just what is the matter with Dunwich…” - H. P. Lovecraft, The Dunwich Horror W The Dunwich Legacy badacze wyruszą na poszukiwanie zaginionych profesorów i w trakcie kampanii udadzą się na Uniwersytet Miskatonic, do okrytego złą sławą Clover Club i w wiele innych miejsc. To rozszerzenie zawiera dwa pierwsze scenariusze z kampanii The Dunwich Legacy. W pudełku znajdują się również nowi badacze i karty graczy, które zwiększają różnorodność tworzonych talii i możliwości oferowane przez grę. Arkham Horror: The Card Game to kooperacyjna gra karciana, w której gracze wcielają się w badaczy tajemnic i odkrywają przerażające sekrety nie z tego świata.
Autor:
Nate French, Matthew Newman
Wydawca:
Fantasy Flight Games
12995

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.“No one, even those who have the facts concerning the recent horror, can say just what is the matter with Dunwich…”

- H. P. Lovecraft, The Dunwich Horror


The Dunwich Legacy badacze wyruszą na poszukiwanie zaginionych profesorów i w trakcie kampanii udadzą się na Uniwersytet Miskatonic, do okrytego złą sławą Clover Club i w wiele innych miejsc. To rozszerzenie zawiera dwa pierwsze scenariusze z kampanii The Dunwich Legacy.

W pudełku znajdują się również nowi badacze i karty graczy, które zwiększają różnorodność tworzonych talii i możliwości oferowane przez grę.

Arkham Horror: The Card Game to kooperacyjna gra karciana, w której gracze wcielają się w badaczy tajemnic i odkrywają przerażające sekrety nie z tego świata.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 5 mini cards
 • 156 full size cards
Pasujące koszulki:

Dodatki i akcesoriaPytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie