Arkham Horror: The Card Game - The Forgotten Age

Trzecie duże rozszerzenie rozpoczynające kolejną kampanię
1 opinia
  • 1 - 4 osoby
  • od 14 lat
  • 60 - 120 minut
  • wydanie angielskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Arkham Horror: The Card Game.
Arkham Horror: The Card Game
Raz jeszcze udałem się w głąb posępnych ruin kryjących się wśród piasków... - H. P. Lovecraft, „Zapomniane miasto” Wydaje się nam, że znamy historię Ziemi, jednak istnieją tajemnice, które są starsze niż ludzka pamięć i prawdy, które zachwiałyby naszym postrzeganiem wszechświata. Kiedy słynny historyk Alejandro Vela odkrył jedną z takich tajemnic - ruiny pradawnego miasta Azteków - zapoczątkował ciąg wydarzeń, które mogą doprowadzić do poznania natury samego czasu. W Arkham Horror: The Card Game - The Forgotten Age 1 do 4 badaczy dołączy do ekspedycji badającej azteckie ruiny i zapuści się w głąb niebezpiecznych lasów deszczowych i niezbadanych pieczar. Zdołają przetrwać tę ryzykowną wyprawę, czy może spotka ich marny koniec? Rozszerzenie zawiera dwa pierwsze scenariusze z kampanii The Forgotten Age. W pudełku znajdują się również nowi badacze i karty graczy, które zwiększą różnorodność tworzonych talii i możliwości oferowane przez grę. Arkham Horror: The Card Game to gra kooperacyjna, w której gracze wcielają się w badaczy tajemnic i odkrywają przerażające sekrety nie z tego świata.
Autor:
Nate French, Matthew Newman
Ilustracje:
Grzegorz Bobrowski
Wydawca:
Fantasy Flight Games
119,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Raz jeszcze udałem się w głąb posępnych ruin kryjących się wśród piasków...

- H. P. Lovecraft, „Zapomniane miasto”

Wydaje się nam, że znamy historię Ziemi, jednak istnieją tajemnice, które są starsze niż ludzka pamięć i prawdy, które zachwiałyby naszym postrzeganiem wszechświata. Kiedy słynny historyk Alejandro Vela odkrył jedną z takich tajemnic - ruiny pradawnego miasta Azteków - zapoczątkował ciąg wydarzeń, które mogą doprowadzić do poznania natury samego czasu.

Wachlarz możliwości

Arkham Horror: The Card Game - The Forgotten Age 1 do 4 badaczy dołączy do ekspedycji badającej azteckie ruiny i zapuści się w głąb niebezpiecznych lasów deszczowych i niezbadanych pieczar. Zdołają przetrwać tę ryzykowną wyprawę, czy może spotka ich marny koniec?

Rozszerzenie zawiera dwa pierwsze scenariusze z kampanii The Forgotten Age.

W pudełku znajdują się również nowi badacze i karty graczy, które zwiększą różnorodność tworzonych talii i możliwości oferowane przez grę. Arkham Horror: The Card Game to gra kooperacyjna, w której gracze wcielają się w badaczy tajemnic i odkrywają przerażające sekrety nie z tego świata.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 5 kart badaczy
  • 5 mini-kart
  • 87 kart scenariusza
  • 64 kart graczy
  • 1 przewodnik po kampanii
Waga:
369 g
Kod producenta:
AHC19
Pasujące koszulki:


Dodatki i akcesoria


Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Arkham Horror: The Card Game - The Forgotten Age

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie