Magic the Gathering: Commander Masters - Collector Booster

Planowana premiera: 4 sierpnia 2023 r.
Podziel się swoją opinią
  • wydanie angielskie
Stwórz kolekcję kart, która przyciągnie uwagę jednymi z najwspanialszych kart, które zdobią format Commandera. Każdy zestaw Collector Booster zawiera 1 kartę w wariancie Foil-Etched, 5 kart bez obramowania (spośród których 1 może mieć wykończenie foil), kartę w wariancie Extended-Art o rzadkości Rare lub wyższej z jednej z talii Commander Masters oraz łącznie 9-11 tradycyjnych kart w wariancie foil, które sprawią, że Twoje talie będą błyszczeć na tle innych. Bez względu na to, jak zakończy się gra, zawsze będziesz wyglądać jak zwycięzca. Każdy Magic the Gathering: Commander Masters - Collector Booster zawiera 15 losowych kart (+1 dwustronny token w wariancie foil) w tym kombinację 5 kart o rzadkości Rare lub wyższej, 2-5 kart Uncommon, 4-7 kart Common oraz 1 kartę Land.
Wydawca:
Wizards of the Coast
379,95

Dostępnych powyżej 50 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka dzisiaj


Dostawa (Przesyłka kurierska DHL) już od 0 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Stwórz kolekcję kart, która przyciągnie uwagę jednymi z najwspanialszych kart, które zdobią format Commandera.

Każdy zestaw Collector Booster zawiera 1 kartę w wariancie Foil-Etched, 5 kart bez obramowania (spośród których 1 może mieć wykończenie foil), kartę w wariancie Extended-Art o rzadkości Rare lub wyższej z jednej z talii Commander Masters oraz łącznie 9-11 tradycyjnych kart w wariancie foil, które sprawią, że Twoje talie będą błyszczeć na tle innych. Bez względu na to, jak zakończy się gra, zawsze będziesz wyglądać jak zwycięzca.

Każdy Magic the Gathering: Commander Masters - Collector Booster zawiera 15 losowych kart (+1 dwustronny token w wariancie foil) w tym kombinację 5 kart o rzadkości Rare lub wyższej, 2-5 kart Uncommon, 4-7 kart Common oraz 1 kartę Land.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 15 losowych kart
  • dwustronny token
Waga:
125 g

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Magic the Gathering: Commander Masters - Collector Booster

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie