One Piece: The Three Captains - Ultimate Deck

Wyjątkowa talia z kartami holo
Podziel się swoją opinią
  • wydanie angielskie
Przeżyj sentymentalną podróż do czasów młodości lub odkryj ten fenomen już dziś! Długo wyczekiwane dzieło Eiichirō Ody - One Piece - wreszcie trafiło do świata gier karcianych. Przed Tobą One Piece Card Game! Znajdziesz tutaj karty ze swojimi ulubionymi postaciami z mangi, anime i filmów, dzięki którym będziesz mógł rozgrywać niezliczone epickie pojedynki. Opis gry na oficjalnym kanale wydawnictwa Bandai. One Piece: The Three Captains - Ultimate Deck to gotowa talia złożona z kart w wariancie foil, z ilustracjami inspirowanymi komiksami i animacją, ale również z oryginalnymi grafikami niewidzianymi nigdy wcześniej, stworzonymi specjalnie dla tej gry przez uzdolnionych artystów. Poznaj zasady gry dzięki praktycznemu tutorialowi lub zapoznaj się z instrukcją w języku angielskim dostępną na oficjalnej stronie gry - www.en.onepiece-cardgame.com/rules/!
Wydawca:
Bandai
149,95
142,45
-5%

Produkt w przedsprzedaży

Data premiery: listopad 2023 r.


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Przeżyj sentymentalną podróż do czasów młodości lub odkryj ten fenomen już dziś! Długo wyczekiwane dzieło Eiichirō Ody - One Piece - wreszcie trafiło do świata gier karcianych. Przed Tobą One Piece Card Game! Znajdziesz tutaj karty ze swojimi ulubionymi postaciami z mangi, anime i filmów, dzięki którym będziesz mógł rozgrywać niezliczone epickie pojedynki.

Opis gry na oficjalnym kanale wydawnictwa Bandai.

One Piece: The Three Captains - Ultimate Deck to gotowa talia złożona z kart w wariancie foil, z ilustracjami inspirowanymi komiksami i animacją, ale również z oryginalnymi grafikami niewidzianymi nigdy wcześniej, stworzonymi specjalnie dla tej gry przez uzdolnionych artystów.

Poznaj zasady gry dzięki praktycznemu tutorialowi lub zapoznaj się z instrukcją w języku angielskim dostępną na oficjalnej stronie gry - www.en.onepiece-cardgame.com/rules/!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • gotowa talia 51 kart
  • 2 karty promo
  • 10 kart DON!!
  • etui
  • arkusz do gry
Waga:
20 g

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń One Piece: The Three Captains - Ultimate Deck

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie