Yu-Gi-Oh! TCG: 25th Anniversary Edition - Legend of Blue-Eyes White Dragon

Powiększ swoją kolekcję i zwiększ swoją moc!
Podziel się swoją opinią
  Yu-Gi-Oh! to kolekcjonerska gra karciana, oparta na znanym serialu anime. Aby ulepszać swoje talie, potrzebujesz nowych kart, które znajdziesz w Boosterach - saszetkach z losowymi kartami. W tym opakowaniu znajdziesz karty z jednego z dodatków do gry. Dzięki nim będziesz mógł ulepszać i zmieniać swoje talie. Tworzyć też będą Twoją kolekcję. Karty są pakowane losowo z puli dostępnej w dodatku. Karty mają także swoją "rzadkość" - jedne trafiają się częściej, inne rzadziej. Te rzadsze mają zwykle większą wartość kolekcjonerską. Yu-Gi-Oh! TCG: 25th Anniversary Edition - Legend of Blue-Eyes White Dragon to wyjątkowy produkt, mający na celu świetowanie 25. rocznicy tej wyjątkowej karcianki, gdyż jest to całkowity reprint pierwszego dodatku do gry! Każda saszetka zawiera 9 losowych kart.
  Wydawca:
  Konami
  16,95

  Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

  Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

  w CH Metropolia

  Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.  Opis

  Yu-Gi-Oh! to kolekcjonerska gra karciana, oparta na znanym serialu anime. Aby ulepszać swoje talie, potrzebujesz nowych kart, które znajdziesz w Boosterach - saszetkach z losowymi kartami.

  W tym opakowaniu znajdziesz karty z jednego z dodatków do gry. Dzięki nim będziesz mógł ulepszać i zmieniać swoje talie. Tworzyć też będą Twoją kolekcję. Karty są pakowane losowo z puli dostępnej w dodatku. Karty mają także swoją "rzadkość" - jedne trafiają się częściej, inne rzadziej. Te rzadsze mają zwykle większą wartość kolekcjonerską.

  Yu-Gi-Oh! TCG: 25th Anniversary Edition - Legend of Blue-Eyes White Dragon to wyjątkowy produkt, mający na celu świetowanie 25. rocznicy tej wyjątkowej karcianki, gdyż jest to całkowity reprint pierwszego dodatku do gry! Każda saszetka zawiera 9 losowych kart.

  Rozgrywka

  Losowość:
  Interakcja:
  Złożoność:

  Podstawowe informacje

  Zawartość pudełka:
  • 9 losowych kart
  Waga:
  20 g

  Recenzje

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Yu-Gi-Oh! TCG: 25th Anniversary Edition - Legend of Blue-Eyes White Dragon

  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie