Yu-Gi-Oh! TCG: Legendary Duelists - Soulburning Volcano - Booster Pack

Powiększ swoją kolekcję o 5 nowych kart!
1 opinia
  • wydanie polskie
Yu-Gi-Oh! to kolekcjonerska gra karciana, oparta na znanym serialu anime. Aby ulepszać swoje talie, potrzebujesz nowych kart, które znajdziesz w Boosterach - saszetkach z losowymi kartami. W tym opakowaniu znajdziesz karty z jednego z dodatków do gry. Dzięki nim będziesz mógł ulepszać i zmieniać swoje talie. Tworzyć też będą Twoją kolekcję. Karty są pakowane losowo z puli dostępnej w dodatku. Karty mają także swoją "rzadkość" - jedne trafiają się częściej, inne rzadziej. Te rzadsze mają zwykle większą wartość kolekcjonerską. Yu-Gi-Oh! TCG: Legendary Duelists - Soulburning Volcano - Booster Pack to wyjątkowy produkt, skupiający się na archetypie znanym jako Volcanic, które pozwalając Ci pogromić przeciwnika bez walki i Battlin’ Boxer, przez który będziesz dominować w fazie walki!
Wydawca:
Konami
7,49

Dostępne 32 sztuki w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka dzisiaj


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Yu-Gi-Oh! to kolekcjonerska gra karciana, oparta na znanym serialu anime. Aby ulepszać swoje talie, potrzebujesz nowych kart, które znajdziesz w Boosterach - saszetkach z losowymi kartami.

W tym opakowaniu znajdziesz karty z jednego z dodatków do gry. Dzięki nim będziesz mógł ulepszać i zmieniać swoje talie. Tworzyć też będą Twoją kolekcję. Karty są pakowane losowo z puli dostępnej w dodatku. Karty mają także swoją "rzadkość" - jedne trafiają się częściej, inne rzadziej. Te rzadsze mają zwykle większą wartość kolekcjonerską.

Yu-Gi-Oh! TCG: Legendary Duelists - Soulburning Volcano - Booster Pack to wyjątkowy produkt, skupiający się na archetypie znanym jako Volcanic, które pozwalając Ci pogromić przeciwnika bez walki i Battlin’ Boxer, przez który będziesz dominować w fazie walki!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 5 losowych kart
Waga:
250 g

Recenzje

5.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Yu-Gi-Oh! TCG: Legendary Duelists - Soulburning Volcano - Booster PackWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie