Duchy Gaunta (tom VII) - Męczeństwo Sabbat

Dan Abnett
  • star
  • star
  • star
  • star
  • star_border
  (1)
 • wydanie polskie
Na spustoszony atakami Chaosu układ Sabbat spłynęła fala odnowionej nadziei wraz z pojawieniem się dziewczęcia, podającego się za nowe wcielenie Świętej Sabbat. Mimo wątpliwości żywionych przez naczelne dowództwo, jej obecność okazuje się źródłem inspiracji dla oblężonych żołnierzy Imperium. Mroczne siły Chaosu nie zamierzają jednak zignorować nowego zagrożenia. Gdy wyślą przeciw niej swych najstraszliwszych zabójców, na barkach Komisarza Gaunta i jego oddziału spocznie odpowiedzialność utworzenia ostatniej linii obrony!
Wydawca:
Copernicus Corporation
Liczba stron:
352
Rodzaj oprawy:
miękka
4400

store

Dostępna 1 sztuka w magazynie wysyłkowym
Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka w dniu 14.07.2020


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Na spustoszony atakami Chaosu układ Sabbat spłynęła fala odnowionej nadziei wraz z pojawieniem się dziewczęcia, podającego się za nowe wcielenie Świętej Sabbat. Mimo wątpliwości żywionych przez naczelne dowództwo, jej obecność okazuje się źródłem inspiracji dla oblężonych żołnierzy Imperium.

Mroczne siły Chaosu nie zamierzają jednak zignorować nowego zagrożenia. Gdy wyślą przeciw niej swych najstraszliwszych zabójców, na barkach Komisarza Gaunta i jego oddziału spocznie odpowiedzialność utworzenia ostatniej linii obrony!


4.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Duchy Gaunta (tom VII) - Męczeństwo Sabbat


Najbardziej przydatne recenzje

Czarny2501

Liczba recenzji: 81

Dobry, solidny produkt

Jedna z najlepszych książkach o duchach. Tom wieńczy część fabuły dotyczący Świętej, który zaczął się w czwartym tomie. Sama fabuła, relacje i walki są naprawdę dobrze opisane. Jedyny problem mam z bitwami kosmicznymi, bo Dan Abnett dalej nie ma chyba pojęcia jak mają wyglądać w uniwersum 40k. Mimo tej wady pozycja godna polecenia.

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie