Dungeons & Dragons: Cienie wampira - Tom 2

Staw czoła nieumarłym potworom!
Podziel się swoją opinią
  • wydanie polskie
Kolejny album z serii Dungeons & Dragons - kontynuacja przygód bohaterów "Legend Wrót Baldura". Wskrzeszony Ukochany Łowca Minsc i jego komiczny chomik Boo oraz pozostali członkowie drużyny podejmują się ochrony świątyni Kelemvora, boga zmarłych. Jednak to, wydawałoby się łatwe, zadanie szybko okazuje się niebezpieczne. Obrońcy, wraz z kleryczką Nerys, zostają przez tajemnicze siły przeniesieni do świata Ravenloft, zwanego Półplanem Grozy, gdzie muszą stawić czoło nieumarłym potworom i ich okrutnemu władcy hrabiemu Strahdowi von Zarovichowi. Cienie wampira to album z serii Dungeons & Dragons autorstwa kanadyjskiego scenarzysty i rysownika Jima Zuba ("Batman: Urban Legends", "Uncanny Avengers"). Opowiedziana w nim historia nawiązuje do serii gry D&D Baldur's Gate, uzupełniając ją i rozwijając. Rysunki do tego tomu wykonał pochodzący z Chile artysta Nelson Dániel ("Sędzia Dredd").
Autor:
Jim Zub
Wydawca:
Egmont
49,95

Dostępne 4 sztuki w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka dzisiaj


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Kolejny album z serii Dungeons & Dragons - kontynuacja przygód bohaterów "Legend Wrót Baldura". Wskrzeszony Ukochany Łowca Minsc i jego komiczny chomik Boo oraz pozostali członkowie drużyny podejmują się ochrony świątyni Kelemvora, boga zmarłych. Jednak to, wydawałoby się łatwe, zadanie szybko okazuje się niebezpieczne. Obrońcy, wraz z kleryczką Nerys, zostają przez tajemnicze siły przeniesieni do świata Ravenloft, zwanego Półplanem Grozy, gdzie muszą stawić czoło nieumarłym potworom i ich okrutnemu władcy hrabiemu Strahdowi von Zarovichowi.

Cienie wampira to album z serii Dungeons & Dragons autorstwa kanadyjskiego scenarzysty i rysownika Jima Zuba ("Batman: Urban Legends", "Uncanny Avengers"). Opowiedziana w nim historia nawiązuje do serii gry D&D Baldur's Gate, uzupełniając ją i rozwijając. Rysunki do tego tomu wykonał pochodzący z Chile artysta Nelson Dániel ("Sędzia Dredd").

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • komiks w miękkiej oprawie, 136 stron
Waga:
400 g

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Dungeons & Dragons: Cienie wampira - Tom 2

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie