Elektra: Assassin

Miller, Sienkiewicz
Podziel się swoją opinią
  • wydanie polskie
Polska premiera jednego z najsłynniejszych amerykańskich komiksów lat osiemdziesiątych XX wieku!Elektra:– Assassin to mroczna, szpiegowska opowieść o tajnych agentach, konspiracji i bezwzględnych zabójcach, a zarazem odważna próba poszerzenia wizualnych granic komiksu, w której kultowy rysownik Bill Sienkiewicz eksperymentuje z rozmaitymi technikami plastycznymi. Elektra -– znana z komiksów o Daredevilu czy grupie Thunderbolts, a także z kinowego filmu –- tym razem występuje w historii przeznaczonej dla dorosłych i dojrzałych odbiorców. Album jest dziełem wybitnych twórców -– Franka Millera (Sin City, Batman –- Powrót Mrocznego Rycerza) i Billa Sienkiewicza (Daredevil, New Mutants).
Autor:
Frank Miller
Ilustracje:
Bill Sienkiewicz
Wydawca:
Egmont
Liczba stron:
264
Format:
170x260
Rodzaj oprawy:
twarda
8995

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wyślemy w ciągu miesiąca


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Polska premiera jednego z najsłynniejszych amerykańskich komiksów lat osiemdziesiątych XX wieku!

Elektra:– Assassin to mroczna, szpiegowska opowieść o tajnych agentach, konspiracji i bezwzględnych zabójcach, a zarazem odważna próba poszerzenia wizualnych granic komiksu, w której kultowy rysownik Bill Sienkiewicz eksperymentuje z rozmaitymi technikami plastycznymi.

Elektra -– znana z komiksów o Daredevilu czy grupie Thunderbolts, a także z kinowego filmu –- tym razem występuje w historii przeznaczonej dla dorosłych i dojrzałych odbiorców. Album jest dziełem wybitnych twórców -– Franka Millera (Sin City, Batman –- Powrót Mrocznego Rycerza) i Billa Sienkiewicza (Daredevil, New Mutants).

Podstawowe informacje

Waga:
890 g

Recenzje


Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również

Daredevil - Nieustraszony, tom 1

Daredevil - Nieustraszony, tom 1

11995 10995