Harley Quinn - Tom 02 - Zamotana

Conner, Palmiotti, Hardin, Timms, Sinclair
Podziel się swoją opinią
  • wydanie polskie
Kiedy autentyczna superbohaterka Power Girl spada z nieba na Coney Island, Harley Quinn nie waha się ani przez chwilę: szyje sobie nowy kostium, by cierpiąca na zanik pamięci Power Girl uwierzyła, że są parą walczących ze zbrodnią bohaterek. Jak długo Harley zdoła odgrywać rolę uczciwej, praworządnej heroiny? Ponadto w albumie - spojrzenie w przyszłość najgorętszej pary złoczyńców! Harley i Joker spotykają się ponownie w historii Koniec przyszłości. A także - Harley na Comic-Conie! Szalona wyprawa do San Diego, rysowana przez Amandę Conner, Dave’a Johnsona i całą plejadę utalentowanych artystów.
Autor:
Amanda Conner, Jimmy Palmiotti
Ilustracje:
Chad Hardin, John Timms, Alex Sinclair
Wydawca:
Egmont
Liczba stron:
208
Format:
170x260
Rodzaj oprawy:
twarda
79,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wyślemy w ciągu 14 dni


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Kiedy autentyczna superbohaterka Power Girl spada z nieba na Coney Island, Harley Quinn nie waha się ani przez chwilę: szyje sobie nowy kostium, by cierpiąca na zanik pamięci Power Girl uwierzyła, że są parą walczących ze zbrodnią bohaterek. Jak długo Harley zdoła odgrywać rolę uczciwej, praworządnej heroiny?

Ponadto w albumie - spojrzenie w przyszłość najgorętszej pary złoczyńców! Harley i Joker spotykają się ponownie w historii Koniec przyszłości.

A także - Harley na Comic-Conie! Szalona wyprawa do San Diego, rysowana przez Amandę Conner, Dave’a Johnsona i całą plejadę utalentowanych artystów.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • komiks w twardej oprawie, 208 stron
Waga:
760 g
Kod producenta:
SCKNDCHQ02

Recenzje


Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie