Legenda Drizzta: Księga 13 - Morze Mieczy

R.A Salvatore
  • star
  • star
  • star
  • star
  • star
  (4)
 • wydanie polskie
Dobrze jest być w domu. Dobrze jest słyszeć wicher Doliny Lodowego Wichru, czuć jego orzeźwiające ukąszenia, jakby przypominające, że żyję. Drizzt Do'Urden i jego towarzysze wyruszają w drogę i nad morze, szukając swego zaginionego przyjaciela, Wulfgara. Ich jedyną wskazówką w tym polowaniu na śmierć i życie jest znamię zagubionego młota bojowego barbarzyńcy, Aegis-fanga, znalezione na plecach niegodziwej banitki. Podróżując po Wybrzeżu Mieczy towarzysze odkrywają, jak zagmatwane stało się życie Wulfgara i powoli odsłaniają straszliwy ból, jaki leży w jego wnętrzu. Oprawa: miękka Wymiary: 115 x 175 mm Liczba stron: 384 ISBN: 83-7418-035-8 Rok wydania: 2004
2750

store

Dostępna 1 sztuka w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka w poniedziałek


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Dobrze jest być w domu. Dobrze jest słyszeć wicher Doliny Lodowego Wichru, czuć jego orzeźwiające ukąszenia, jakby przypominające, że żyję.

Drizzt Do'Urden i jego towarzysze wyruszają w drogę i nad morze, szukając swego zaginionego przyjaciela, Wulfgara. Ich jedyną wskazówką w tym polowaniu na śmierć i życie jest znamię zagubionego młota bojowego barbarzyńcy, Aegis-fanga, znalezione na plecach niegodziwej banitki. Podróżując po Wybrzeżu Mieczy towarzysze odkrywają, jak zagmatwane stało się życie Wulfgara i powoli odsłaniają straszliwy ból, jaki leży w jego wnętrzu.

Oprawa: miękka

Wymiary: 115 x 175 mm

Liczba stron: 384

ISBN: 83-7418-035-8

Rok wydania: 2004


5.00
na podstawie 4 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Legenda Drizzta: Księga 13 - Morze Mieczy
Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie