Legenda Drizzta: Księga 7 - Dziedzictwo

  • star
  • star
  • star
  • star
  • star_border
  (6)
 • wydanie polskie
Zaznawszy spokoju wśród krasnoludów w odzyskanej Mithrilowej Hali, Drizzt po raz pierwszy w swym burzliwym życiu zaczyna odczuwać zadowolenie. Ale spokój nocnego elfa, renegata z miasta rządzonego przez kapłanki demonicznej bogini, nie może trwać długo. Sama Lolth, budząca grozę Królowa Pajęczych Otchłani, wzywa swych wyznawców, by wylali się z mrocznych głębin Podmroku i odzyskali dla niej jedyną duszę, która od tak dawna się jej wymyka - duszę Drizzta Do’Urdena.
2750

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym
Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Zaznawszy spokoju wśród krasnoludów w odzyskanej Mithrilowej Hali, Drizzt po raz pierwszy w swym burzliwym życiu zaczyna odczuwać zadowolenie. Ale spokój nocnego elfa, renegata z miasta rządzonego przez kapłanki demonicznej bogini, nie może trwać długo. Sama Lolth, budząca grozę Królowa Pajęczych Otchłani, wzywa swych wyznawców, by wylali się z mrocznych głębin Podmroku i odzyskali dla niej jedyną duszę, która od tak dawna się jej wymyka - duszę Drizzta Do’Urdena.

4.33
na podstawie 6 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Legenda Drizzta: Księga 7 - Dziedzictwo


Najbardziej przydatne recenzje

jedi_alan

Liczba recenzji: 192

Dobry, solidny produkt

Zaskoczyło mnie slowo wstepu od Willa Wheatona, ktory dośc dobrze opisał swoje doświadczenia z ksiażką.

Historia zaczyna się dość ciekawie, jest wielka bitwa intryga, aczkolwiek zwroty akcji są do przewidzenia. Czyta się przyjemnie dlatego moge polecić.


Jakub24

Liczba recenzji: 3

Dobry, solidny produkt

Książka przyszła bardzo szybko i w bardzo dobrym stanie. REBEL okazał się, nie po raz pierwszy, firmą działającą sprawnie i profesjonalnie.

Sama książka jest w porządku, jak zresztą każda z sagi o Drizzcie. Osobiście dla mnie o tyle ciekawsza od swoich poprzedniczek, iż to w niej Drizzt ponownie musi zmierzyć się z Drowami - moją ulubioną rasą w Fearunie.


Angelika

Liczba recenzji: 11

Jak dla mnie ideał :)

Spokój Drizzta po odzyskaniu przez niego i jego przyjaciół Mithrilowej sali nie trwa długo. Drowy szykują wojnę. Drizzt czując się winny całej tej sytuacji postanawia wziąć sprawy w swoje ręce.

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie