Marvel Classic: Wolverine. Tom 2

Jock, Ribic, Paquette, Garney, Smith, Gianfelice
Podziel się swoją opinią
  • wydanie polskie
Kontynuacja znakomicie przyjętej opowieści o Wolverinie autorstwa Jasona Aarona (Punisher MAX, Skalp). Razem z najlepszymi rysownikami Aaron przepuszcza Wolverine’a przez prawdziwy magiel: walkę z przedziwną „żyjącą religią” zwaną Allgod, próbę wyrwania się z ośrodka złowieszczego Doktora Rota i odzyskania zdrowia psychicznego, starcie z niepowstrzymanymi, zabójczymi deathlokami z przyszłości... O utracie najlepszego przyjaciela nie wspominając. Poza tym Logan musi zmierzyć się z podwójnym zagrożeniem ze strony Normana Osborna i Mystique! Gościnnie wystąpią: Marvel Boy, Fantomex, Psylocke, Kapitan Ameryka, Avengers i wielu innych! Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w Dark Reign: The List - Wolverine, Wolverine: Weapon X #6 - 16 oraz Dark X-Men: The Beginning #3, a następnie zebrane w pierwszym tomie Wolverine. The Complete Collection ze scenariuszami Jasona Aarona.
Wydawca:
Egmont
Liczba stron:
320
Rodzaj oprawy:
twarda
99,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wyślemy w ciągu 14 dni


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Kontynuacja znakomicie przyjętej opowieści o Wolverinie autorstwa Jasona Aarona (Punisher MAX, Skalp).

Razem z najlepszymi rysownikami Aaron przepuszcza Wolverine’a przez prawdziwy magiel: walkę z przedziwną „żyjącą religią” zwaną Allgod, próbę wyrwania się z ośrodka złowieszczego Doktora Rota i odzyskania zdrowia psychicznego, starcie z niepowstrzymanymi, zabójczymi deathlokami z przyszłości...

O utracie najlepszego przyjaciela nie wspominając. Poza tym Logan musi zmierzyć się z podwójnym zagrożeniem ze strony Normana Osborna i Mystique!

Gościnnie wystąpią: Marvel Boy, Fantomex, Psylocke, Kapitan Ameryka, Avengers i wielu innych! Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w Dark Reign: The List - Wolverine, Wolverine: Weapon X #6 - 16 oraz Dark X-Men: The Beginning #3, a następnie zebrane w pierwszym tomie Wolverine. The Complete Collection ze scenariuszami Jasona Aarona.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • komiks w twardej oprawie, 320 stron
Waga:
700 g
Kod producenta:
SCKMCWOL02

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Marvel Classic: Wolverine. Tom 2

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie