Przygody Gotreka i Felixa: Omnibus I

Ikoniczne przygody Gotrek Gurnissona i Felix Jaegera w jednym wydaniu
1 opinia
  • wydanie polskie
Gotrek i Felix – niedocenieni bohaterowie Imperium, czy może pospolici złoczyńcy? Zapewne prawda leży pośrodku, i zależy od tego, kogo zapytasz… Przeżyj wczesne przygody Zabójcy i jego ludzkiego towarzysza. Od nawiedzonych lasów Imperium po mroczne tunele pod Górami Krańca Świata, Gotrek i Felix stawiają czoła obłąkanym kultystom, złowrogim goblinom i potężnemu trollowi. W mieście Nuln wplątują się w inwazję zamieszkujących kanały skavenów, a na mroźnej północy podczas wyprawy do zaginionej krasnoludzkiej twierdzy Karag Dum Gotrek i Felix stają twarzą w twarz z przerażającym Krwiopijcą Chaosu… Przygody Gotreka i Felixa: Omnibus I zawiera powieści Zabójca Trolli, Zabójca Skavenów i Zabójca Demonów oraz opowiadania Johna Brunnera, Josha Reynoldsa, Jordana Ellingera, C L Wernera i Williama Kinga.
Autor:
Wiliam King
Wydawca:
Copernicus Corporation
98,95

Dostępne 3 sztuki w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Gotrek i Felix – niedocenieni bohaterowie Imperium, czy może pospolici złoczyńcy?

Zapewne prawda leży pośrodku, i zależy od tego, kogo zapytasz…

Przeżyj wczesne przygody Zabójcy i jego ludzkiego towarzysza. Od nawiedzonych lasów Imperium po mroczne tunele pod Górami Krańca Świata, Gotrek i Felix stawiają czoła obłąkanym kultystom, złowrogim goblinom i potężnemu trollowi. W mieście Nuln wplątują się w inwazję zamieszkujących kanały skavenów, a na mroźnej północy podczas wyprawy do zaginionej krasnoludzkiej twierdzy Karag Dum Gotrek i Felix stają twarzą w twarz z przerażającym Krwiopijcą Chaosu…

Przygody Gotreka i Felixa: Omnibus I zawiera powieści Zabójca Trolli, Zabójca Skavenów i Zabójca Demonów oraz opowiadania Johna Brunnera, Josha Reynoldsa, Jordana Ellingera, C L Wernera i Williama Kinga.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • książka w twardej okładce, 1040 stron
Waga:
1,519 kg

Recenzje

5.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Przygody Gotreka i Felixa: Omnibus IWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie