Star Wars: Łowcy nagród - Cel Valance - Tom 2

Villanelli
Podziel się swoją opinią
  • wydanie polskie
Nowa seria ze świata Gwiezdnych Wojen oryginalnie wydawana przez Marvela od 2020 roku.  Mając cenny ładunek i wyznaczoną nagrodę za swoją głowę, Valance musi się zwrócić do jedynej osoby, której ufa. Ale Klan Niepokonanych wysłał za nim wyjątkową i śmiertelnie groźną parę łowców. 4-LOM i Zuckuss to połączona przebiegłość, przed którą nie ucieknie nikt w galaktyce! Ranny i ścigany Valance spotyka się z byłą ukochaną w tajnej rebelianckiej bazie – ale 4-LOM i Zuckuss są coraz bliżej i mają do dyspozycji armię droidów bojowych z czasów wojen klonów! Wykonując rozpaczliwy manewr, by przeżyć, Valance naraża się na gniew piratów z Zewnętrznych Rubieży... i znajduje się na kursie kolizyjnym ze swoim dawnym rywalem Dengarem! Z kolei na lesistej planecie Malastare Bossk z łowcy zmienia się w zwierzynę!  Autorami serii są amerykański scenarzysta Ethan Sacks ("Star Wars: Galaxy’s Edge", "Star Wars: Allegiance", "Old Man Hawkeye") i włoski rysownik Paolo Villanelli ("Star Wars: Lando - Double or Nothing", "Star Wars: Jedi Fallen Order - Dark Temple").  Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w amerykańskich zeszytach: Star Wars: Bounty Hunter #6–11.
Autor:
Ethan Sacks
Ilustracje:
Paolo Villanelli
Wydawca:
Egmont
Liczba stron:
136
Rodzaj oprawy:
miękka
49,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wyślemy w ciągu 14 dni


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Nowa seria ze świata Gwiezdnych Wojen oryginalnie wydawana przez Marvela od 2020 roku. 

Mając cenny ładunek i wyznaczoną nagrodę za swoją głowę, Valance musi się zwrócić do jedynej osoby, której ufa. Ale Klan Niepokonanych wysłał za nim wyjątkową i śmiertelnie groźną parę łowców. 4-LOM i Zuckuss to połączona przebiegłość, przed którą nie ucieknie nikt w galaktyce! Ranny i ścigany Valance spotyka się z byłą ukochaną w tajnej rebelianckiej bazie – ale 4-LOM i Zuckuss są coraz bliżej i mają do dyspozycji armię droidów bojowych z czasów wojen klonów! Wykonując rozpaczliwy manewr, by przeżyć, Valance naraża się na gniew piratów z Zewnętrznych Rubieży... i znajduje się na kursie kolizyjnym ze swoim dawnym rywalem Dengarem! Z kolei na lesistej planecie Malastare Bossk z łowcy zmienia się w zwierzynę! 

Autorami serii są amerykański scenarzysta Ethan Sacks ("Star Wars: Galaxy’s Edge", "Star Wars: Allegiance", "Old Man Hawkeye") i włoski rysownik Paolo Villanelli ("Star Wars: Lando - Double or Nothing", "Star Wars: Jedi Fallen Order - Dark Temple"). 

Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w amerykańskich zeszytach: Star Wars: Bounty Hunter #6–11.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • komiks w miękkiej oprawie, 136 stron
Waga:
400 g

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Star Wars: Łowcy nagród - Cel Valance - Tom 2

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie