Star Wars: Sana Starros - Sprawy rodzinne

Pere Pérez
Podziel się swoją opinią
  • wydanie polskie
Pojedynczy album z uniwersum Star Wars opowiadający o Sanie Starros, przyjaciółce słynnej doktor Aphry. Wkrótce po paśmie rozczarowań Sana wraca do swojego dawnego domu, żeby odpocząć. Ale czas spędzony w otoczeniu z młodości nie przynosi odprężenia ani jej, ani jej hultajskiej rodzinie, zwłaszcza gdy podczas wspólnej kolacji dochodzi do ataku szturmowców. Klan Starrosów od lat nie znalazł się w tak trudnym położeniu. Sana musi zmierzyć się ze swoim bratem Phelem, bo inaczej wszystko przepadnie! Ale jakie tajemnice z przeszłości powracają do domu wraz z jej przybyciem? Czyje przyjęcie zepsują? I czego chce od niej Deva Lompop, jedna z najgroźniejszych łowczyń nagród w galaktyce? Odpowiedzi czekają na pokładzie imperialnego okrętu... Co zatem może pójść nie tak?
Autor:
Justina Ireland
Ilustracje:
Pere Pérez
Wydawca:
Egmont
Liczba stron:
128
Rodzaj oprawy:
miękka
49,95
44,95
-10%

Produkt w przedsprzedaży

Data premiery: lipiec 2024 r.


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Pojedynczy album z uniwersum Star Wars opowiadający o Sanie Starros, przyjaciółce słynnej doktor Aphry. Wkrótce po paśmie rozczarowań Sana wraca do swojego dawnego domu, żeby odpocząć. Ale czas spędzony w otoczeniu z młodości nie przynosi odprężenia ani jej, ani jej hultajskiej rodzinie, zwłaszcza gdy podczas wspólnej kolacji dochodzi do ataku szturmowców. Klan Starrosów od lat nie znalazł się w tak trudnym położeniu. Sana musi zmierzyć się ze swoim bratem Phelem, bo inaczej wszystko przepadnie!

Ale jakie tajemnice z przeszłości powracają do domu wraz z jej przybyciem? Czyje przyjęcie zepsują? I czego chce od niej Deva Lompop, jedna z najgroźniejszych łowczyń nagród w galaktyce? Odpowiedzi czekają na pokładzie imperialnego okrętu... Co zatem może pójść nie tak?

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • komiks w miękkiej oprawie, 128
Waga:
600 g

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Star Wars: Sana Starros - Sprawy rodzinne

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie