Star Wars: Wielka Republika - Na skraju równowagi - Przeszłość

Tomio Ogata
Podziel się swoją opinią
  • wydanie polskie
Na długo przed tym, gdy Nihilowie rzucili swój cień na Republikę, nieoczekiwane spotkanie zagroziło rycerzom Jedi i ich badaniom Zewnętrznych Rubieży. Spotkanie tak zadziwiające, że galaktyka wciąż odczuwa jego skutki... Sto pięćdziesiąt lat wcześniej niż Latarnia Gwiezdny Blask oświetliła Zewnętrzne Rubieże, galaktyka była pełna nowych niebezpieczeństw i nienazwanych zjawisk. Odległa planeta Banchii wciąż pozostaje niezbadana, kiedy Arkoff, młody Jedi z rasy Wookiee, przybywa na planetę Dalna, żeby wspomóc innego Jedi w walce z tajemniczą sektą zwaną Ścieżką Otwartej Dłoni. Wraz ze swoją byłą mistrzynią Ravną i jej droidem ZZ Arkoff włącza się do bitwy o Dalnę. Podczas zmagań pojawia się przerażające zagrożenie. Długoletni przyjaciel Arkoffa, rycerz Jedi Azlin Rell, pada ofiarą niewidzialnej siły, która oddziałuje na Jedi w sposób dotychczas niespotykany. Czy przeszłość Arkoffa powróci, żeby go dręczyć, czy okaże się kluczem do przechylenia szali w walce z Nihilami półtora wieku później?
Autor:
Daniel José Older, Tomio Ogata
Ilustracje:
Tomio Ogata
Wydawca:
Egmont
Liczba stron:
160
Rodzaj oprawy:
miękka
32,95
29,60
-10%

Produkt w przedsprzedaży

Data premiery: lipiec 2024 r.


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Na długo przed tym, gdy Nihilowie rzucili swój cień na Republikę, nieoczekiwane spotkanie zagroziło rycerzom Jedi i ich badaniom Zewnętrznych Rubieży. Spotkanie tak zadziwiające, że galaktyka wciąż odczuwa jego skutki... Sto pięćdziesiąt lat wcześniej niż Latarnia Gwiezdny Blask oświetliła Zewnętrzne Rubieże, galaktyka była pełna nowych niebezpieczeństw i nienazwanych zjawisk. Odległa planeta Banchii wciąż pozostaje niezbadana, kiedy Arkoff, młody Jedi z rasy Wookiee, przybywa na planetę Dalna, żeby wspomóc innego Jedi w walce z tajemniczą sektą zwaną Ścieżką Otwartej Dłoni. Wraz ze swoją byłą mistrzynią Ravną i jej droidem ZZ Arkoff włącza się do bitwy o Dalnę.

Podczas zmagań pojawia się przerażające zagrożenie. Długoletni przyjaciel Arkoffa, rycerz Jedi Azlin Rell, pada ofiarą niewidzialnej siły, która oddziałuje na Jedi w sposób dotychczas niespotykany. Czy przeszłość Arkoffa powróci, żeby go dręczyć, czy okaże się kluczem do przechylenia szali w walce z Nihilami półtora wieku później?

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • manga w miękkiej oprawie, 160 stron
Waga:
600 g

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Star Wars: Wielka Republika - Na skraju równowagi - Przeszłość

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie