Tajemne Oblicze Świata II: Piekielny Szyfr

Mikołaj Kołyszko
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  (0)
 • wydanie polskie
Kiedyś pewien mędrzec powiedział mi, że zejść do świata podziemnego jest łatwo, ale wyjść z niego, znacznie, znacznie trudniej. Podobnie jak w części pierwszej przyjdzie nam wcielić się w postać obdarzonego niezwykłą, nienaturalną mocą młodego człowieka. Posiada on zdolność wglądu do wnętrz ludzkich umysłów i podsłuchania ich myśli. Nasz duchowy przewodnik, dzięki któremu zyskaliśmy zdolność sprawowania kontroli, pewnego dnia nie przychodzi. Zaintrygowani, i nieco zaniepokojeni, wyruszamy na jego poszukiwanie.
Wydawca:
Gindie
Liczba stron:
131
Rodzaj oprawy:
miękka
1995

store

Dostępna 1 sztuka w magazynie wysyłkowym
Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka w dniu 13.07.2020


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Kiedyś pewien mędrzec powiedział mi, że zejść do świata podziemnego jest łatwo, ale wyjść z niego, znacznie, znacznie trudniej.
Podobnie jak w części pierwszej przyjdzie nam wcielić się w postać obdarzonego niezwykłą, nienaturalną mocą młodego człowieka. Posiada on zdolność wglądu do wnętrz ludzkich umysłów i podsłuchania ich myśli.
Nasz duchowy przewodnik, dzięki któremu zyskaliśmy zdolność sprawowania kontroli, pewnego dnia nie przychodzi. Zaintrygowani, i nieco zaniepokojeni, wyruszamy na jego poszukiwanie.


Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Tajemne Oblicze Świata II: Piekielny Szyfr


Najbardziej przydatne recenzje

Nloriel

Liczba recenzji: 137

Bardziej łamigłówka niż paragrafówka. Widać fascynację autora gematrią i różnymi spirytyzmami, ale niewiele jest tu konkretnej fabuły. Śmiertelność bardzo wysoka, trudno osiągnąć satysfakcjonujące zakończenie, a rozwiązanie fabularne sprawia, że o porażce dowiadujemy się z reguły dopiero pod koniec gry (niegłupi pomysł w sumie, coś jak opóźnienie skutków podjętych decyzji w "Wiedźminie", bardzo utrudnia "wracanie do save'ów").

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie