Tajemne Oblicze Świata II: Piekielny Szyfr

Mikołaj Kołyszko
Podziel się swoją opinią
  • wydanie polskie
Kiedyś pewien mędrzec powiedział mi, że zejść do świata podziemnego jest łatwo, ale wyjść z niego, znacznie, znacznie trudniej. Podobnie jak w części pierwszej przyjdzie nam wcielić się w postać obdarzonego niezwykłą, nienaturalną mocą młodego człowieka. Posiada on zdolność wglądu do wnętrz ludzkich umysłów i podsłuchania ich myśli. Nasz duchowy przewodnik, dzięki któremu zyskaliśmy zdolność sprawowania kontroli, pewnego dnia nie przychodzi. Zaintrygowani, i nieco zaniepokojeni, wyruszamy na jego poszukiwanie.
Wydawca:
Gindie
Liczba stron:
131
Rodzaj oprawy:
miękka
19,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Kiedyś pewien mędrzec powiedział mi, że zejść do świata podziemnego jest łatwo, ale wyjść z niego, znacznie, znacznie trudniej.
Podobnie jak w części pierwszej przyjdzie nam wcielić się w postać obdarzonego niezwykłą, nienaturalną mocą młodego człowieka. Posiada on zdolność wglądu do wnętrz ludzkich umysłów i podsłuchania ich myśli.
Nasz duchowy przewodnik, dzięki któremu zyskaliśmy zdolność sprawowania kontroli, pewnego dnia nie przychodzi. Zaintrygowani, i nieco zaniepokojeni, wyruszamy na jego poszukiwanie.

Podstawowe informacje

Waga:
170 g

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Tajemne Oblicze Świata II: Piekielny SzyfrWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie