Trudno jest być złym Mistrzem Gry

Poradnik dla prowadzących gry fabularne
Podziel się swoją opinią
  • wydanie polskie
RPG to nie "sztuka", to zabawa. Ale zawsze można bawić się lepiej. Trudno jest być złym Mistrzem Gry to poradnik dla osób chcących wiedzieć więcej na temat prowadzenia gier fabularnych, często wychodzący naprzeciw fandomowym stereotypom. Jakub Osiejewski, doświadczony MG, bloger, tłumacz i autor gier fabularnych, spotyka się z czytelnikiem, jak z kumplem. W swoim niepowtarzalnym, bezceremonialnym stylu omawia różne problemy - od uprzejmości na sesji, po przepisy na placki ziemniaczane. Nie znajdziesz tu porad, jak budować "klimat" czy przebierać się za elfa-czarodzieja, za to dowiesz się, jak używać porównań, rzucać do siebie wyimaginowaną piłką, czy jak ustalić, co kręci Twoich graczy. Trudno jest być złym Mistrzem Gry, zwłaszcza z tą książką.
Autor:
Jakub Osiejewski
Wydawca:
Gramel
69,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

RPG to nie "sztuka", to zabawa. Ale zawsze można bawić się lepiej. Trudno jest być złym Mistrzem Gry to poradnik dla osób chcących wiedzieć więcej na temat prowadzenia gier fabularnych, często wychodzący naprzeciw fandomowym stereotypom.

Jakub Osiejewski, doświadczony MG, bloger, tłumacz i autor gier fabularnych, spotyka się z czytelnikiem, jak z kumplem. W swoim niepowtarzalnym, bezceremonialnym stylu omawia różne problemy - od uprzejmości na sesji, po przepisy na placki ziemniaczane.

Nie znajdziesz tu porad, jak budować "klimat" czy przebierać się za elfa-czarodzieja, za to dowiesz się, jak używać porównań, rzucać do siebie wyimaginowaną piłką, czy jak ustalić, co kręci Twoich graczy.

Trudno jest być złym Mistrzem Gry, zwłaszcza z tą książką.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • poradnik
Waga:
200 g

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Trudno jest być złym Mistrzem Gry

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie