Uncanny X-Men - Tom 2 - Złamani

Bendis, Irving, Bachalo
Podziel się swoją opinią
  • wydanie polskie
Grupa mutantów pod wodzą Cyclopsa, która robi wszystko, by wywołać na świecie powszechną rewolucję, trafia na nieoczekiwaną przeszkodę -– ląduje w piekle. Okazuje się, że moce ich teleporterki Magik również są uszkodzone, a konsekwencje tego faktu mogą być niewyobrażalne. Tymczasem jeden ze świeżo zwerbowanych nowych mutantów chce po prostu wrócić do domu. Nie zdaje sobie sprawy, że do dawnego życia nie ma już powrotu... Autorami tego albumu są popularny scenarzysta Brian Michael Bendis (All-New X-Men, Guardians of the Galaxy (Strażnicy Galaktyki), Era Ultrona) i rysownicy Frazer Irving (Iron Man) i Chris Bachalo (X-Men, Amazing Spider-Man). Album zawiera materiały pierwotnie opublikowane w Uncanny X-Men #6-11, przetłumaczone przez Kamila Śmiałkowskiego.
Autor:
Brian Michael Bendis
Ilustracje:
Frazer Irving, Chris Bachalo
Wydawca:
Egmont
Liczba stron:
132
Format:
167x255
Rodzaj oprawy:
miękka
39,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wyślemy w ciągu 14 dni


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Grupa mutantów pod wodzą Cyclopsa, która robi wszystko, by wywołać na świecie powszechną rewolucję, trafia na nieoczekiwaną przeszkodę -– ląduje w piekle.

Okazuje się, że moce ich teleporterki Magik również są uszkodzone, a konsekwencje tego faktu mogą być niewyobrażalne. Tymczasem jeden ze świeżo zwerbowanych nowych mutantów chce po prostu wrócić do domu. Nie zdaje sobie sprawy, że do dawnego życia nie ma już powrotu...

Autorami tego albumu są popularny scenarzysta Brian Michael Bendis (All-New X-Men, Guardians of the Galaxy (Strażnicy Galaktyki), Era Ultrona) i rysownicy Frazer Irving (Iron Man) i Chris Bachalo (X-Men, Amazing Spider-Man).

Album zawiera materiały pierwotnie opublikowane w Uncanny X-Men #6-11, przetłumaczone przez Kamila Śmiałkowskiego.

Podstawowe informacje

Waga:
400 g
Kod producenta:
SCKMNUNXMEN02

Recenzje


Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie