Lonpos - Kosmiczne Stworki

  • star
  • star
  • star
  • star
  • star_border
  (1)
 • wydanie polskie
Gra logiczna Kosmiczne Stworki to wynik przeszło dwudziestoletniej pracy nad stworzeniem rozwijającej inteligencję gry umysłowej. Dedykowana jest głównie dzieciom już od 6 roku życia, chociaż jest też świetną rozrywką również dla starszych. Gra opiera się na 8 poziomach trudności. Każdy zatem znajdzie coś dla siebie!Specyfika tego modelu opiera się na nieregularnych kształtach klocków. Dodatkowo elementy różnią się jeszcze zależnie od tego, w którą stronę są obrócone (ponieważ klocki są niesymetryczne, odwrócenie klocka "do góry nogami" daje inny kształt). Model ten może wydawać się prostszy niż inne modele Lonpos, ale czy tak jest przekonajcie się sami! Jak grać? Wyjmij wszystkie klocki z kasetki Wybierz zadanie (najlepiej zacznij od 1) Ułóż klocki w kasetce zgodnie z przedstawioną ilustracją (konfiguracja startowa) Ułóż pozostałe klocki tak, by wypełniły całą kasetkę. Pamiętaj, by nie przemieszczać klocków z konfiguracji startowej. Zwróć uwagę na kolory i litery alfabetu, które odpowiadają poszczególnym klockom. Teraz znacznie łatwiej będzie Ci ułożyć konfiguracje startowe.Okrągłe i trójkątne oznaczenia elementówElementy różnią się w zależności od tego, w którą stronę są obrócone. By pomóc graczowi zidentyfikować właściwą stronę klocki oznaczone są okrągłymi i trójkątnymi znaczkami. Te same oznaczenia użyte są w ilustracjach zadaniowych. Te symbole pomogą Ci właściwie ułożyć konfigurację startową Wspólna zabawa dzieci z rodzicami to idealny sposób na wzmocnienie wzajemnych relacji i rozwój zdolności do nauki u dzieci!
Wydawca:
Lonpos
4995

store

Dostępnych 19 sztuk w magazynie wysyłkowym
Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka we wtorek


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Gra logiczna Kosmiczne Stworki to wynik przeszło dwudziestoletniej pracy nad stworzeniem rozwijającej inteligencję gry umysłowej. Dedykowana jest głównie dzieciom już od 6 roku życia, chociaż jest też świetną rozrywką również dla starszych. Gra opiera się na 8 poziomach trudności. Każdy zatem znajdzie coś dla siebie!
Specyfika tego modelu opiera się na nieregularnych kształtach klocków. Dodatkowo elementy różnią się jeszcze zależnie od tego, w którą stronę są obrócone (ponieważ klocki są niesymetryczne, odwrócenie klocka "do góry nogami" daje inny kształt). Model ten może wydawać się prostszy niż inne modele Lonpos, ale czy tak jest przekonajcie się sami!

Jak grać?

 • Wyjmij wszystkie klocki z kasetki
 • Wybierz zadanie (najlepiej zacznij od 1)
 • Ułóż klocki w kasetce zgodnie z przedstawioną ilustracją (konfiguracja startowa)
 • Ułóż pozostałe klocki tak, by wypełniły całą kasetkę. Pamiętaj, by nie przemieszczać klocków z konfiguracji startowej.

Zwróć uwagę na kolory i litery alfabetu, które odpowiadają poszczególnym klockom. Teraz znacznie łatwiej będzie Ci ułożyć konfiguracje startowe.
Okrągłe i trójkątne oznaczenia elementów
Elementy różnią się w zależności od tego, w którą stronę są obrócone. By pomóc graczowi zidentyfikować właściwą stronę klocki oznaczone są okrągłymi i trójkątnymi znaczkami. Te same oznaczenia użyte są w ilustracjach zadaniowych. Te symbole pomogą Ci właściwie ułożyć konfigurację startową

Wspólna zabawa dzieci z rodzicami to idealny sposób na wzmocnienie wzajemnych relacji i rozwój zdolności do nauki u dzieci!


4.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Lonpos - Kosmiczne Stworki


Najbardziej przydatne recenzje

Krzysiek

Liczba recenzji: 389

Dobry, solidny produkt

Dobra gra logiczna dla rodziny.


Djflash

Liczba recenzji: 26

Jedna z ciekawszych układanek logicznych jakie miałem okazje miec w rece. Gra cwiczy wyobraznie i potrafi wciagnac jak dobra ksiazka.

Stopniowany poziom trudnosci sprawi, ze kazdy znajdzie cos dla siebie. Ponadto wszystkie problemy maja zamieszczone na koncu instrukcji rozwiazania.


Cebula

Liczba recenzji: 12

Ukladałam to u znajomych, świetna zabawa na wieczór.

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie