Pawlosa - recenzje

Dobry, solidny produkt

Wykonanie to badziew, mechanika niezbyt wyszukana ,lecz nie wiem co w tej grze jest ,że gram w nią z takim zapałem i że okaże się dać tak dużo radości mi i towarzystwu ;)

Ogółem średniak ,ale bardzo miodny.
Kupować bo warta swojej ceny;)


Jak dla mnie ideał :)

Kupiłam tą grę na prezent dla syna . Jest wielkim fanem uniwersum Assassin's Creed i ta gra okazała się strzałem w dziesiątkę ;) Mi samej też się podoba. Mechanika fajna i jest trochę myślenia i jeszcze takie momenty jak "Skąd się wziął ten zabójca na dachu?!" dają dużo satysfakcji (oczywiście tylko po stronie zabójców) Wykonanie mogłoby być ciut lepsze ,ale w stosunku do ceny jest przyzwoite. Ogólnie mówiąc bardzo przyjemna planszówka.

Dała bym cztery ,ale syn prosił dać punkt od niego;)


Jak dla mnie ideał :)

Miałam przyjemność jak dotąd zagrać sama ,ale gra wyglada na bardzo ciekawa w wersji wieloosobowej. jest bardzo przyjemna i wymagająca ,ale przewodów szarych komórek nie przepala;) Na każdym kroku czuć ,że tworzysz swoją własną familię :) Jeżeli gra się na 1 gracza to polecam wersje "testament" ,gdyż w "standardzie" na singlu jest potwornie nudna.


CV

CV

Jak dla mnie ideał :)

Gra jest wspaniała ,lecz chcę zapytać o jedno:
Zamówiłam grę przedpremierowo ,ale nie mogę się doszukać tych 3 kart związanych z grami planszowymi. Czy ktoś wie jakie te karty mają numery?
Z góry bardzo dziękuje :)


Czy będzie jeszcze dostępna polska wersja tej gry?


Jak dla mnie ideał :)

Najlepsza gra ekonomiczna ostatnich lat! Naprawdę warto kupić ;) Gorąco polecam.


Jak dla mnie ideał :)

Kolejna perełka duetu Trzewiczek-Portal. Jak dla mnie piękne wydanie i znakomita mechanika :D
Duży + za możliwość grania w pojedynkę :) Gdybym wypisywała wszystkie zalety gry zajeło by mi to za dużo czasu ,ktrórego na tą chwilę nie mam :(. Polecam !!!


Jak dla mnie ideał :)

Jestem wielkim fanem "Civilization" ,dlatego byłam w niebo wzięta kiedy dowiedziałam się ,że wydano grę plaszową pod tym samym tytułem i kupiłam w ciemno. No i wersja planszowa jest nawet lepsza niż komputerowa :D !!! Polecam :)


Jak dla mnie ideał :)

Fajnie,że Portal zrobił nowe wydanie "Zombiaków" :) Gra wspaniale urozmaica czas wolmy ;)