AgneS - recenzje

Jak dla mnie ideał :)

Epicki podręcznik dla każdego kto interesuje się RPG, nie ważne czy gracz, czy mistrz gry, dla mnie ideał. Każdy, czy to amator czy już bardziej wciągnięty w gry fabularne, powinien chwycić za ten przyjemny podręcznik! Pomaga przy "zawiasach" weny ^^


Dobry, solidny produkt

Fajna książka, szybko doszło, w sumie warte przeczytania! Brakującym inspiracji, to dla nich ta książka ;D Polecam


Jak dla mnie ideał :)

Poręczna, mała, dzięki barwie cieszy oko, fajnie się nią rzuca, jest bardzo tania i idealna do niepełnej kolekcji kości! Naprawdę bardzo polecam! :)


Jak dla mnie ideał :)

Mała, poręczna, śliczny kolor (bardzo mocny zielony), widoczne cyfry w blasku świec, dobrze się nią rzuca i cieszy oko! Naprawdę bardzo fajna kostka! Tania, szybko przyjeżdża, idealna do niepełnego zestawu! Polecam!


Jak dla mnie ideał :)

Piękny kolor! (zielono-morski) Dobrze się nią rzuca, złote cyferki wyglądają super, jako tako widoczność w blasku świec jest. Lekka, poręczna, idealna do wrzucenia w kieszeń, mała, wprost idealna! Własnie takiej potrzebowałam, polecam !


Dobry, solidny produkt

Mimo, że cyferki są średniej jakości, to patrząc na cenę jest to naprawdę solidny produkt. Jak potrzeba kości, a nie chcesz wydawać dużo pieniędzy na bardzo kolorowy i ozdobiony zestaw, to cena 19zł za cały zestaw kości jest całkiem niezłym pomysłem. Mimo wszystko, kości sprawują się dobrze, są lekkie i w świetle świec widać jako tako co wypadło ! Mimo wszystko, polecam ! :)


Jak dla mnie ideał :)

Podręcznik naprawdę bardzo przydatny! Stanowi podstawę dla każdego początkującego Mistrza Gry. Uważam, że powinien go posiadać każdy mistrz gry, KAŻDY naprawdę! Bardzo fajne pomysły i niesamowite porady jak utrzymać klimat na sesji, jak twardo rozegrać całą rozgrywkę, żeby gracze się cudownie bawili! Naprawdę gorąco polecam!!!


Jak dla mnie ideał :)

Cudowny podręcznik, idealny nie tylko dla początkujących mistrzów gry, ale i też dla tych, którzy grają parę lat. Super pomysły, ciekawie opowiedziane! Używam większości trików zapisanych w tym podręczniku na sesjach i gracze są zachwyceni!!! W 11 rozdziale, przy tytule "Stary numer" jest nawet opisany mój mistrz gry (taka sława! :D ) Ignacy Trzewiczek odwalił kawał naprawdę dobrej roboty i uważam, że ten podręcznik powinien posiadać KAŻDY mistrz gry! Bardzo gorąco polecam!!


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo oryginalna kostka! Ciekawa, przydatna i nietypowa! Wyryte minki idealnie odzwierciedlają emocje, nie stanowi problemów rozgryzanie co oznaczają! Idealnie nadaje się w sytuacji, gdy mamy pustkę w mózgu i nie mamy pomysłu na bohatera niezależnego w czasie sesji rpg! Bardzo mi się podoba i polecam wszystkim mniej lub bardziej roztargnionym!


Dobry, solidny produkt

Ciekawa, oryginalna i przydatna! Wyryte rysunki bardzo dobrze i wyraziście pokazują jaka może być pogoda! Nie ma mowy o pomyłce! W czasie snucia historii bardzo pomocna! Tak jak zawarłam w ocenie, bardzo solidny produkt!


Jak dla mnie ideał :)

Mała, poręczna, o przyjemnym dla oka kolorze! Cyferki bardzo czytelne w kolorze złota. Cała kostka jest fioletowa z nieregularnymi, bardzo ciekawymi wzorami o jaśniejszym odcieniu. Bardzo mi się podoba, do tego szybko dostarczona i jeszcze w niesamowicie niskiej cenie! Bardzo polecam!


Jak dla mnie ideał :)

Mała, poręczna i przydatna! Literki czytelne. Przyjemny dla oka kolor (ciemno niebieski). Światło przebijające się przez ścianki kostki wywołuje fajny efekt bardzo natężonego koloru :D Wygląda jak szklana kostka :D


Jak dla mnie ideał :)

Mała, poręczna i bardzo praktyczna! Przydaje się bardzo w czasie gry! Wyryte literki są bardzo czytelne! Jak dla mnie rzeczywiście ideał :)


Jak dla mnie ideał :)

Mała, idealna do kieszonki i co najcudowniejsze- jest przepiękna! Dostałam zielono-miętową! Jest przejrzysta, widać złote cyferki. Jest gładka, z wklęsłymi delikatnie boczkami! Przyjemna dla oka! Szybko ją dostałam, kosztowała bardzo tanio! Jak dla mnie rzeczywiście ideał! :)


Jak dla mnie ideał :)

Mała, poręczna i przydatna kostka! Idealna na osąd nad biednym graczem! Szybka dostawa, fajny wygląd, bardzo niska cena! Super, naprawdę polecam! :) No tak, jak jest zawarte w ocenie, dla mnie idealna! :)